Główne menu

Jakie jest idealne kobiece SPA? Odpowiedz i wygraj pobyt w wymarzonym hotelu!

Istnieją zwykłe strefy SPA i takie, z których nie chce się wychodzić. Poprawnie prowadzone gabinety i często obok nich miejsca pod każdym względem niedoścignione, których po prostu się nie zapomina. Niektóre kobiety zadowalają się tymi pierwszymi, jednak my celujemy w te drugie i od kilku miesięcy poszukujemy idealnego kobiecego SPA.

Po co?

By brać z życia to, co najlepsze i jak relaksować się to tylko w najlepszym wydaniu w doskonałym otoczeniu. Dlatego przygotowałyśmy dla Was konkurs, żebyście i Wy mogły skorzystać z oferty doskonałego SPA.

Weźcie udział w zabawie! Zadanie konkursowe jest bardzo proste!

malinowy-dwor

Zadanie konkursowe

Zadanie konkursowe polega na dokończeniu zdania:

„Idealne kobiece SPA to miejsce…”

i wysłaniu odpowiedzi na adres konkurs@kobietapo30.pl w tytule: „Malinowy Dwór”

Odpowiedź konkursowa powinna mieć maksymalnie 1500 znaków ze spacjami.

Zgłaszający udział w konkursie potwierdza, że jest autorem odpowiedzi konkursowej i posiada do niej prawa autorskie. Potwierdza również, że wysłana odpowiedź konkursowa nie brała udziału w innym konkursie. W wysłanej wiadomości należy podać imię i nazwisko i numer kontaktowy.

hotel-z-drona-222

Nagrody

W konkursie zostaną nagrodzone trzy osoby.

Pierwsza nagroda to voucher  imienny na pobyt weekendowy w Hotelu Medical Spa Malinowy Dwór położony w górskiej miejscowości uzdrowiskowej Świeradów – Zdrój w pakiecie SPA Standard dla 2 osób o wartości 1580zł wraz z dodatkową nagrodą pieniężną przeznaczoną na pokrycie podatku od nagród w kwocie 176 zł (słownie: sto siedemdziesiąt sześć złotych). Zaproszenie można zrealizować do 31.03.2017 (z wyłączeniem świąt oraz długich weekendów).

Dwie nagrody dodatkowe zestaw Balneokosmetyków o wartości 350zł.

Czas trwania konkursu

Konkurs trwa od dnia 12.09.2016 do 26.09.2016

Informacja o zakończeniu konkursu i laureatach zostanie opublikowana na stronie internetowej kobietapo30.pl do dnia 1 października 2016 roku.

Zapraszamy do zabawy!

Szczegółowy regulamin dostępny jest tutaj.

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>