Główne menu

Idealne SPA dla kobiet – wyniki konkursu

Każda kobieta zasługuje na relaks. Na chwilę spokoju, szansę na regenerację każdego dnia, a nie tylko od święta.

Niestety nie jest z tym dobrze, o czym przekonały nas Wasze e-maile. Wiele z Was nie ma możliwości, by odpowiednio o siebie zadbać, codziennie jest tyle do zrobienia, że zwyczajnie nie starcza czasu i energii. Kobiece potrzeby są zbyt często ignorowane, spychane na dalszy plan. Nie chodzi nawet o wyjazdy do SPA, ale o „zwykły” odpoczynek w domu, na który zbyt często nie możemy sobie pozwolić.

Jest wiele do zrobienia w tym temacie…

spa

Zacznijmy od wyłonienia laureatek naszej zabawy zorganizowanej z Malinowym Dworem, hotelem położonym w górskiej miejscowości uzdrowiskowej Świeradów – Zdrój. Trzy fantastyczne nagrody ufundowane przez Malinowy Dwór, mamy nadzieję, pozwolą na chwilę przystanąć i złapać dobrą energię. Miejsce to znamy i polecamy, nasza recenzja z pobytu dostępna jest tutaj. Zobaczcie!

Pierwsza nagroda voucher  imienny na pobyt weekendowy w Hotelu Medical Spa Malinowy Dwór  w pakiecie SPA Standard dla 2 osób o wartości 1580zł wraz z dodatkową nagrodą pieniężną przeznaczoną na pokrycie podatku od nagród w kwocie 176 zł  trafia do Agaty Moryson, autorki poniższej odpowiedzi:

Idealne kobiece SPA to miejsce…
… gdzie czas przestaje odliczać godziny, a minuty, sekundy odchodzą w zapomnienie
… gdzie tracisz poczucie rzeczywistości, nie myślisz o niczym, żadnym problemie
… gdzie zmieniasz się ze smutnej, przepracowanej, wiecznie zabieganej
… gdzie nie musisz już marzyć o byciu zrelaksowanej
… gdzie nagle Ty stajesz się królową
… gdzie zajmują się właśnie Tobą
… gdzie Tobą, Twoim ciałem i duszą się bawią
… gdzie rozgrzane złoto Tobie dają
… gdzie budzą w Tobie pierwiastek kobiecy
… gdzie pomaga w relaksie nawet zapach świecy
… gdzie czujesz się wolna, nieskrępowana
… gdzie każda cząstka Twego ciała jest dopieszczana
… gdzie świat prawdziwy wstępu nie ma
… gdzie świadomością krążysz blisko nieba
… gdzie przyjmują Cię taką jaką jesteś, dokładnie taką
… gdzie wolność bycia sobą na tacy podają
… gdzie ciało nie ma dość, gdzie umysł robi off
… gdzie nie masz ochoty powiedzieć przyjemności stop…
… gdzie czujesz się wSPAniale!

Nagrody dodatkowe zestawy Balneokosmetyków o wartości 350zł wędrują do:

Katarzyny Kocjan autorki odpowiedzi:

„Idealne kobiece SPA to miejsce, w którym na powrót przypominam sobie o tym, ze jestem przede wszystkim kobietą! Wraz z zabiegiem oczyszczania ściągam z siebie rolę mamy, żony, kierowniczki, bo jestem przede wszystkim kobietą i to przez duże K!Za sobą zostawiam rachunki, sprawy do załatwienia na wczoraj, myśl, co na obiad i gdzie zrobić zakupy. Oczyszczam nie tylko swoje ciało, ale i duszę. Biorę głęboki oddech i jestem sam na sam ze swoimi pragnieniami i myślami o błogim relaksie. Podobne jak moje ciało, chłonę z tej chwili maksimum, odżywiając nie tylko skórę, ale i myślenie o sobie jako o kimś, kto zasługuje na najlepsze! Daje odpocząć swoim dłoniom poddając się magicznemu dotykowi wspaniałych rytuałów. Regeneruję każdą komórkę ciała i swoje poczucie pewności, a przede wszystkim kobiecości. Wsłuchuję się uważnie w swoje ciało i jego potrzeby, a ono komunikuje mi, jak bardzo pragnie się zaprzyjaźnić z moją strefą komfortu. Zbliżamy się do siebie, komunikując sobie swoje potrzeby i na powrót rozumiem, co to znaczy relaks, troska i miłość… do siebie samej. Z takiej wizyty w SPA wracam odmieniona! Błyszczę nie tylko naturalnym pięknem, które mogłam tutaj w sobie odkryć, ale świadomością, że jestem dla sobie ważna i że potrzebuję chwili tylko dla siebie. A kiedy wracam do domu, bliscy nie mogą uwierzyć w to, co widzą. Stoi przed nimi kobieta z błyszczącymi ze szczęścia oczami, radością na ustach i rumieńcem entuzjazmu na policzkach. Kobieta, która zaprzyjaźniła się ze sobą!”

i…Martyny Piepiórki

„Idealne kobiece SPA to miejsce……dzięki, któremu kobieta czuje się silna. W codziennej pogoni za wyznaczonym celami, pełnionymi rolami, wypełnianiem obowiązków, kobieta daje całą siebie. Pracuje, by spełnić oczekiwania szefa, opiekuje się dziećmi, by wypełnić obowiązki matki, jest czułą żoną dla swojego męża. Troszczy się o innych – pilnuje, przypomina, pociesza kiedy trzeba, otacza miłością. Sama jednak również potrzebuje troski od bliskich. Niezbędny jest również czas dla niej, by mogła powiedzieć sobie „stop”, zatrzymać się na chwilę i powrócić do źródła, z którego czerpie swoją siłę. Zmęczenie można przykryć makijażem, zły humor warstwą perfum, a nieudany dzień w pracy nową parą butów. To jednak rozwiązania na chwilę. By móc w pełni wypocząć, nabrać przekonania co do swojej kobiecej siły i przypomnieć sobie, skąd czerpie pewność siebie, potrzebuje czegoś więcej. Idealnym miejscem jest właśnie kobiece SPA. Poprzez zabiegi pielęgnacyjne osiąga się również wewnętrzną harmonię. Zadbana cera to promienna twarz, zrelaksowane masażem ciało nie pamięta stresu, rozgrzana ciepłem sauny skóra oddycha całą sobą. Żeby osiągnąć taką równowagę, należy wsłuchać się w siebie. Kobieta zadbana, pewna swojej wartości, potrafi być silna na co dzień i czuje się wSPAniale nie tylko w swojej skórze, ale również w tym, co robi na co dzień.”

 Dziękujemy wszystkim za zabawę i gratulujemy Laureatkom!

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>