Główne menu

Jak dbać o włosy blond?

Chroń od skrajnych temperatur

Ani zbyt wysoka, ani zbyt niska temperatura nie jest wskazana i może uszkodzić delikatne włosy. Dlatego warto chronić fryzury przed zarówno gorącym, parzącym słońcem jak i ujemnymi temperaturami.

Pływanie w basenie

Niestety dodatki stosowane do wody w basenie mogą mieć niekorzystny wpływ na kolor włosów farbowanych. By uniknąć tego typu problemów, można nakładać czepek, jednak niestety pływanie w nim może być szalenie niewygodne dla wielu kobiet, dlatego warto wyrobić sobie nawyk dokładnego spłukiwania włosów po wyjściu z basenu. Jeśli po wizycie na basenie, zauważyłaś u siebie zmieniony kolor włosów na lekko zielonkawy, możesz użyć szamponu oczyszczającego do włosów, który poprawi ich odcień.

Skorzystanie z odświeżenia koloru w salonie

Jeśli blond włosy straciły piękny odcień, a nie chcesz ponownie ich poddawać koloryzacji, możesz udać się do dobrego salonu fryzjerskiego, który ma w ofercie odświeżenie koloru.

A Wy, jak dbacie o włosy blond?

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>