Główne menu

Inf. prasowa
Jak obniżyć cenę ubezpieczenia? Zobacz promocje na OC przez Internet

Wysokość składki ubezpieczeniowej zależy od wielu czynników. Doświadczenie, bezszkodowa historia jazdy, pojemność silnika, a nawet stan cywilny to jedne z najważniejszych informacji dla ubezpieczyciela. OC nie musi jednak kosztować Cię fortunę. Grunt to wyszukanie korzystnej oferty, a tych w Internecie nie brakuje.

Ubezpieczyciele co chwilę przygotowują dla kierowców atrakcyjne propozycje na każdą kieszeń. Jeśli jeździsz już długo i nie spowodowałaś żadnego wypadku drogowego, zwłaszcza w czasie trwania ostatniej polisy samochodowej, jesteś w lepszej sytuacji. Na swoim koncie na pewno masz już pewne zniżki, którymi firmy ubezpieczeniowe nagradzają swoich klientów za bezpieczną jazdę. 30%, 40%, a nawet 60% znacznie obniży Twoją składkę OC.

Dodatkowo możesz poszukać promocji, które często są dostępne podczas zakupu OC przez Internet, a pomóc może Ci w tym strona: kalkulator-ac-oc.pl.

OC z AC mini

Niektórzy ubezpieczyciele oferują polisę OC wraz z AC w minimalnym zakresie. Płacąc jedną składkę, którą i tak musiałabyś uiścić, otrzymujesz dwa ubezpieczenia. Kupując OC przez Internet i porównując polisy w porównywarce, z łatwością znajdziesz te firmy ubezpieczeniowe, w których otrzymasz AC mini bezpłatnie.

Taki pakiet będzie chronił nie tylko Twoje finanse, gdy spowodujesz szkodę innemu użytkownikowi ruchu, ale także zapewni rekompensatę, jeśli Twój pojazd ucierpi w wyniku kolizji lub zostanie skradziony.

Pakiet OC i AC z ubezpieczeniem opon

Jeśli myślisz o zakupie pakietu OC i AC, poszukaj takiego towarzystwa ubezpieczeniowego, które zapewni Ci w cenie również ochronę opon. Nie będziesz musiała martwić się, gdy wchodząc na parking, zobaczysz przebite koła.

Rabat na ubezpieczenie kolejnego samochodu

Nie od dziś wiadomo, że większa liczba polis zakupionych w jednym TU to korzystniejsza cena. Może to być zakup w pakiecie, ale także ubezpieczenie kilku pojazdów. Jeśli wraz z mężem macie więcej niż jedno auto, przemyślcie ubezpieczenie wszystkich samochodów w jednej firmie, np. w AXA DIRECT. Przy zakupie OC na jeden z nich, ubezpieczyciel da Wam 5% zniżki na polisę OC kolejnego pojazdu.

Zniżka na polisę samochodową przy ubezpieczaniu nieruchomości

AXA przygotowała dla swoich klientów jeszcze jedną promocję. Kupując ubezpieczenie nieruchomości, otrzymasz 20% zniżki na polisę samochodową w tej samej firmie. Promocja ta działa też w drugą stronę. Jeśli ubezpieczasz mieszkanie lub dom w AXA, możesz liczyć na 15% zniżki przy zakupie OC/AC.

Zniżka przy przeniesieniu polisy do Aviva

Ubezpieczając pojazd w TU Aviva przed 30 listopada 2018 roku, możesz zyskać do 80% zniżki na pakiet OC/AC oraz 34% zniżki na ubezpieczenie mieszkania przez 3 lata. Oferta jest skierowana do kierowców, którzy w ciągu ostatnich 13 miesięcy ubezpieczali swój pojazd w innej firmie ubezpieczeniowej niż AVIVA.

W ramach takiego ubezpieczenia komunikacyjnego otrzymasz m.in.:

  • Bezpośrednią Likwidację Szkody,
  • holowanie pojazdu po kolizji,
  • samochód zastępczy na 14 dni,
  • odszkodowanie za uszkodzony pojazd i wyposażenie (w tym dwa foteliki).

7% zniżki przy zakupie OC i AC

Ubezpieczanie pojazdu online, jak widać, przynosi wymierne korzyści. Już za sam zakup polisy komunikacyjnej przez Internet zamiast osobiście, w biurze towarzystwa ubezpieczeniowego, w niektórych firmach możesz otrzymać rabat. Np. w LINK4 dostaniesz zniżkę 7% na zakup OC i AC. Prawda, że brzmi zachęcająco?

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>