Główne menu

Inf. prasowa
Jak obniżyć cenę ubezpieczenia? Zobacz promocje na OC przez Internet

Wysokość składki ubezpieczeniowej zależy od wielu czynników. Doświadczenie, bezszkodowa historia jazdy, pojemność silnika, a nawet stan cywilny to jedne z najważniejszych informacji dla ubezpieczyciela. OC nie musi jednak kosztować Cię fortunę. Grunt to wyszukanie korzystnej oferty, a tych w Internecie nie brakuje.

Ubezpieczyciele co chwilę przygotowują dla kierowców atrakcyjne propozycje na każdą kieszeń. Jeśli jeździsz już długo i nie spowodowałaś żadnego wypadku drogowego, zwłaszcza w czasie trwania ostatniej polisy samochodowej, jesteś w lepszej sytuacji. Na swoim koncie na pewno masz już pewne zniżki, którymi firmy ubezpieczeniowe nagradzają swoich klientów za bezpieczną jazdę. 30%, 40%, a nawet 60% znacznie obniży Twoją składkę OC.

Dodatkowo możesz poszukać promocji, które często są dostępne podczas zakupu OC przez Internet. Agencje ubezpieczeniowe przygotowują specjalne oferty dla klientów, którzy zdecydują się na zakup OC online.

OC z AC mini

Niektórzy ubezpieczyciele oferują polisę OC wraz z AC w minimalnym zakresie. Płacąc jedną składkę, którą i tak musiałabyś uiścić, otrzymujesz dwa ubezpieczenia. Kupując OC przez Internet i porównując polisy w porównywarce, z łatwością znajdziesz te firmy ubezpieczeniowe, w których otrzymasz AC mini bezpłatnie.

Taki pakiet będzie chronił nie tylko Twoje finanse, gdy spowodujesz szkodę innemu użytkownikowi ruchu, ale także zapewni rekompensatę, jeśli Twój pojazd ucierpi w wyniku kolizji lub zostanie skradziony.

Pakiet OC i AC z ubezpieczeniem opon

Jeśli myślisz o zakupie pakietu OC i AC, poszukaj takiego towarzystwa ubezpieczeniowego, które zapewni Ci w cenie również ochronę opon. Nie będziesz musiała martwić się, gdy wchodząc na parking, zobaczysz przebite koła.

Rabat na ubezpieczenie kolejnego samochodu

Nie od dziś wiadomo, że większa liczba polis zakupionych w jednym TU to korzystniejsza cena. Może to być zakup w pakiecie, ale także ubezpieczenie kilku pojazdów. Jeśli wraz z mężem macie więcej niż jedno auto, przemyślcie ubezpieczenie wszystkich samochodów w jednej firmie, np. w AXA DIRECT. Przy zakupie OC na jeden z nich, ubezpieczyciel da Wam 5% zniżki na polisę OC kolejnego pojazdu.

Zniżka na polisę samochodową przy ubezpieczaniu nieruchomości

AXA przygotowała dla swoich klientów jeszcze jedną promocję. Kupując ubezpieczenie nieruchomości, otrzymasz 20% zniżki na polisę samochodową w tej samej firmie. Promocja ta działa też w drugą stronę. Jeśli ubezpieczasz mieszkanie lub dom w AXA, możesz liczyć na 15% zniżki przy zakupie OC/AC.

Zniżka przy przeniesieniu polisy do Aviva

Ubezpieczając pojazd w TU Aviva przed 30 listopada 2018 roku, możesz zyskać do 80% zniżki na pakiet OC/AC oraz 34% zniżki na ubezpieczenie mieszkania przez 3 lata. Oferta jest skierowana do kierowców, którzy w ciągu ostatnich 13 miesięcy ubezpieczali swój pojazd w innej firmie ubezpieczeniowej niż AVIVA.

W ramach takiego ubezpieczenia komunikacyjnego otrzymasz m.in.:

  • Bezpośrednią Likwidację Szkody,
  • holowanie pojazdu po kolizji,
  • samochód zastępczy na 14 dni,
  • odszkodowanie za uszkodzony pojazd i wyposażenie (w tym dwa foteliki).

7% zniżki przy zakupie OC i AC

Ubezpieczanie pojazdu online, jak widać, przynosi wymierne korzyści. Już za sam zakup polisy komunikacyjnej przez Internet zamiast osobiście, w biurze towarzystwa ubezpieczeniowego, w niektórych firmach możesz otrzymać rabat. Np. w LINK4 dostaniesz zniżkę 7% na zakup OC i AC. Prawda, że brzmi zachęcająco?

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>