Główne menu

Jak powiększyć usta? Mało znane sposoby

Niektóre kobiety wybierają skalpel i odważne metody na poprawę swojego wyglądu. Inne poszukują sposobów, które będą skuteczne, ale nieinwazyjne. I właśnie dla tej drugiej grupy powstał ten wpis. Oto sposoby, jak powiększyć usta domowymi, sprawdzonymi sposobami. Efekt tych zabiegów może Cię mocno zaskoczyć!

Pełne usta o pięknym kształcie: niedościgniony ideał i pokusa…

Duże usta o regularnym kształcie uważane są za najbardziej atrakcyjne.  Od wieków to właśnie one stanowią cel wielu kobiet. To z myślą o nich powstają nowe formuły pomadek i błyszczyków.

Zainteresowanie kształtem, kolorem i wielkością warg od wieków jest spore. Mnóstwo uwagi poświęca się temu, by właściwie wyeksponować usta. Nic dziwnego…skoro usta mają wysyłać mocno erotyczne sygnały i odwoływać się do innej części kobiecego ciała, znajdującej się ….poniżej pasa.

To dlatego kościół swego czasu zabraniał kobietom malowania ust na czerwono, bo makijaż tego typu był uważany za zbyt wyzywający. Do XVI wieku czerwone usta uważano wręcz za atrybut prostytutek.

Jak jest dzisiaj?

 

Jak powiększyć usta?

Piękne usta kuszą i nie da się tego ukryć. Duże i zadbane oceniane są najwyżej. Sztuką jest jednak takie wyeksponowanie ust, by były one piękne, a makijaż nie stał się zbyt wyzywający.

Jak powiększyć usta domowymi sposobami? Oto najciekawsze metody, które warto wypróbować.

Jak powiększyć usta? Joga twarzy

Nie musisz zapisywać się do żadnego klubu ani stowarzyszenia. Możesz ćwiczyć jogę twarzy w domu, w samochodzie, a nawet w pracy. W przeciwieństwie do innych ćwiczeń, joga nie spowoduje „zmniejszenia ust”, przeciwnie pozwoli je powiększyć i ładniej wyeksponować.

Przed rozpoczęciem ćwiczeń należy wypić szklankę wody i nawilżyć usta przy pomocy naturalnej pomadki ochronnej.

Pierwsze ćwiczenie polega na ssaniu i łykaniu powietrza. Brzmi tajemniczo? Celem jest przesuwanie powietrza wewnątrz policzków, co pozwala zredukować drobne linie wokół ust, zwane liniami marionetki.

Drugie ćwiczenie to klasyczna rybka, czyli takie ułożenie ust, by „wciągnąć” boczne obszary skóry i uwydatnić wargi. Utrzymujemy pozycję rybki przez 5-10 sekund, powtarzamy po 10 razy.

Kolejne ćwiczenie polega na otwieraniu ust tak szeroko jak to możliwe i wytrzymanie w tej pozycji przez około 10 sekund. Powtarzamy 5 razy. I na koniec wykonujemy pocałunki, układając usta w charakterystyczny sposób, wytrzymując w tej pozycji około 30 sekund.

Jak powiększyć usta? Wygładź je!

Suche, popękane usta wyglądają na mniejsze. Oprócz tego są nieatrakcyjne, dlatego raz w tygodniu wykonujemy peeling (może być cukrowy), który pozwoli pozbyć się nierówności.

Dobrym pomysłem jest codzienne szczotkowanie warg przy użyciu miękkiej szczoteczki do zębów. Dzięki temu nie dość, że usuniemy nierówności, to również poprawimy krążenie i korzystnie wpłyniemy na kolor ust.

Jak powiększyć usta? Masaż kostką lodu

Jak szybko powiększyć usta? Okazuje się, że w tym celu świetnie sprawdza się kostka lodu, która pozwala uzyskać świetny efekt naturalnego powiększenia. Wystarczy chwycić kostkę lodu przez ręcznik i wykonać nią masaż ust.

Przyprawy powiększające usta

Przyprawy działające drażniąco na usta wykorzystywane są do produkcji wielu błyszczyków powiększających usta. To właśnie one są odpowiedzialne za uczucie mrowienia i lekkiego pieczenia po aplikacji kosmetyku.

Powiększające właściwości przypraw można wykorzystać w domu. Nie jest to sposób najwygodniejszy, ale na pewno skuteczny. Wystarczy sięgnąć po chili, cynamon, imbir i nałożyć jego odrobinę na usta. Już po chwili odczujesz ich działanie i zobaczysz efekt – lekkiego podrażnienia, który skutkuje powiększeniem ich rozmiaru. Niestety metoda ta może być niebezpieczna, jeśli użyjesz za dużo przyprawy może to skutkować nawet poparzeniem ust.

Jak powiększyć usta? Lip enhancer

Usta można powiększać również przy pomocy specjalnej nakładki, którą należy przyłożyć do ust i mocno przyssać. Wystarczy pięciominutowy zabieg, by usta stały si większe i wyraźnie pełniejsze. Nakładki są dostępne w różnych kształtach (bardziej okrągłych i spłaszczonych, wydłużonych), tak, by uzyskać oczekiwany efekt.

Sposób użycia może być dość nietypowy (zobaczcie na poniższym video), ale podobno działa…

jak powiększyć usta

 

Co o tym sądzicie?

A może powiększacie usta przy użyciu makijażu?

Którą z metody wybieracie?

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>