Główne menu

Jak szybko rozgrzać zmarznięte dłonie? Ciekawe patenty

Gdy na zewnątrz temperatury spadają poniżej zera, zaczynamy odczuwać chłód. Szukamy sposobów na to, by szybko się rozgrzać. W pierwszej kolejności odczuwamy niską temperaturę w określonych miejscach. Jednym z nich są dłonie.

Co robimy, gdy jest nam zimno? Najczęściej pocieramy ręce, innym razem wkładamy je do kieszeni (swojej lub czyjejś)…Przykładamy również dłonie do źródeł ciepła…. Okazuje się jednak, że są inne, oryginalne metody na to, by rozgrzać dłonie. Oto one.

Jak szybko ogrzać dłonie? Ocieplacze do dłoni

W naprawdę chłodne dni warto mieć przy sobie wielorazowe ocieplacze do dłoni, czyli proste urządzenia, które emitują ciepło przez kilkanaście minut lub nawet kilka godzin. Koszt, w zależności od wybranej opcji, wynosi od kilku do kilkudziesięciu złotych. Istnieje możliwość wyboru produktu w różnych kształtach, kolorach i wariantach.

Grzejące rękawiczki na USB

Szef oszczędza na ogrzewaniu? Być może po prostu chcesz rozgrzać szybko dłonie? Oto gadżet, który może się przydać: grzejące rękawiczki na USG. Wystarczy podłączyć do portu przy komputerze, by ogrzać ręce w kilka minut. Rękawiczki mają taką konstrukcję, że nie przeszkadzają podczas pisania czy obsługi komputera. Istnieje możliwość regulacji siły grzania. Koszt 59 złotych.

Podgrzewana mysz

Pracujesz przy komputerze? Być może dobrym pomysłem będzie dla Ciebie podgrzewana mysz, dzięki której szybko się ogrzejesz…Gadżet można znaleźć na Amazonie.

Jak rozgrzać dłonie? Mufka

Każda mama wie, że gdy tylko zdrowie dziecka na to pozwala, warto wychodzić na spacery. Nawet wtedy, kiedy mrozi i temperatura utrudnia dłuższe wędrówki. W takiej sytuacji po prostu należy zadbać o dobre przygotowanie i ochronę przed zimnem. Do ogrzania dłoni świetnie sprawdza się mufka przyczepiana do wózka.

Rozgrzewająca herbatka

Zimą warto mieć przy sobie kubek termiczny, zachowujący temperaturę przygotowanego napoju. Można go zabrać wszędzie: na spacer, do samochodu, czy do pracy. Jeśli pracujesz przy komputerze, być może sprawdzi się u Ciebie podgrzewacz na kubek, podłączany do komputera.

Same gadżety to jednak za mało…Bardzo istotne jest także to, co się wleje do kubka.

Co szybko rozgrzeje Twoje dłonie i całe ciało od środku? Wielu na myśl od razu nasunie się herbatka z wkładką, czyli napój z dodatkiem alkoholu. To dobry pomysł, ale działa niestety bardzo krótko. Dużo lepsze są sprawdzone przepisy na rozgrzewające herbatki z cynamonem, imbirem i goździkami. Do herbaty można dodać plaster cytryny i pół plastra pomarańczy, a także ulubiony syrop – malinowy czy wiśniowy. W ten sposób nie tylko szybko się rozgrzejesz, ale wzmocnisz odporność.

jak rozgrzać dłonie

A jakie są Twoje sposoby na szybkie rozgrzanie?

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>