Główne menu

Jak upiąć włosy? Kilka ciekawych inspiracji

Rozpuszczone włosy uważane są przez większość mężczyzn za najbardziej seksowne. Również wiele kobiet decyduje się na luźną fryzurę na co dzień i właśnie taką preferuje.

Niekiedy jednak przychodzi taki moment, że poszukiwane są upięcia – czy to wygodne fryzury do pracy, czy też na specjalne okazje – uroczyste kolacje, wyjście do teatru, ślub czy wesele.

Jak upiąć włosy, by czuć się komfortowo, wygodnie i  wyglądać stylowo?

Jak upiąć włosy? Ciekawe, szybkie upięcia dla średnich i długich włosów

Na poniższym filmiku możecie zobaczyć, jak upiąć włosy w kilka chwil. Interesujące inspiracje na co dzień, do pracy, czy na niezobowiązujące spotkanie.

Jak upiąć włosy? Propozycje z warkoczem na przedzie

A może zamiast klasycznych, przewidywalnych rozpuszczonych włosów, zdecydować się na ciekawy warkocz, który sprawi, że w kilka chwil Twój wygląd stanie się dużo ciekawszy? Te propozycje są naprawdę świetne.

Jak upiąć włosy? Wersja dla zaawansowanych

Właścicielki długich i gęstych włosów powinny zainteresować się takim upięciem. Niestety wymaga czasu…ale efekt jest oszałamiający!

 

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>