Główne menu

Jak wydłużyć stosunek u mężczyzny? 8 sposobów na dłuższy seks

Satysfakcjonujący seks liczony jest w minutach a nie w sekundach. Przeciętna kobieta potrzebuje czasu.

Niestety problem z przedwczesnym wytryskiem jest dzisiaj nierzadki, należy do czołowych na liście dysfunkcji seksualnych. Mężczyźni niezależnie od wieku mogą kończyć za szybko i wbrew stereotypom nie jest to problem dopiero „zaczynających” współżyć panów. Kłopot może pojawić się w każdym wieku, u nawet doświadczonych kochanków.

Jak poradzić sobie z tym problemem? Co możesz zrobić dla Partnera?

Uniwersalna zasada jest taka: z taktem.Mężczyźni są dość wrażliwi i warto działać nie tylko z myślą o nich, ale również o sobie, oczywiście jeśli zależy nam na aktualnym związku. W trudnych sytuacjach niezbędna będzie konsultacja lekarska.

Jak wydłużyć stosunek u faceta – odpowiednie nastawienie

seksPrzedwczesny wytrysk to w przeważającej większości przypadków problem natury psychicznej, mężczyzna często podświadomie obawia się zbliżenia, czuje się zestresowany i pod pewnym względem niegotowy.

Dlatego dobrze zadbać o atmosferę przed seksem, relaks i podbudowanie męskiego „ego:” – te sposoby będą jak najbardziej wskazane. Powiedz, że bardzo lubisz spędzać z nim czas, że dobrze się z nim czujesz.

Jak przedłużyć stosunek – kochajcie się częściej

Mężczyzna, który nie współżyje regularnie oraz kocha się z partnerką po dłuższej przerwie, jest fizjologicznie narażony na krótsze stosunki.  Sposób? Kochaj się z nim częściej!

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>