Główne menu

Jak wydłużyć stosunek u mężczyzny? 8 sposobów na dłuższy seks

Satysfakcjonujący seks liczony jest w minutach a nie w sekundach. Przeciętna kobieta potrzebuje czasu.

Niestety problem z przedwczesnym wytryskiem jest dzisiaj nierzadki, należy do czołowych na liście dysfunkcji seksualnych. Mężczyźni niezależnie od wieku mogą kończyć za szybko i wbrew stereotypom nie jest to problem dopiero „zaczynających” współżyć panów. Kłopot może pojawić się w każdym wieku, u nawet doświadczonych kochanków.

Jak poradzić sobie z tym problemem? Co możesz zrobić dla Partnera?

Uniwersalna zasada jest taka: z taktem.Mężczyźni są dość wrażliwi i warto działać nie tylko z myślą o nich, ale również o sobie, oczywiście jeśli zależy nam na aktualnym związku. W trudnych sytuacjach niezbędna będzie konsultacja lekarska.

Jak wydłużyć stosunek u faceta – odpowiednie nastawienie

Przedwczesny wytrysk to w przeważającej większości przypadków problem natury psychicznej, mężczyzna często podświadomie obawia się zbliżenia, czuje się zestresowany i pod pewnym względem niegotowy.

Dlatego dobrze zadbać o atmosferę przed seksem, relaks i podbudowanie męskiego „ego:” – te sposoby będą jak najbardziej wskazane. Powiedz, że bardzo lubisz spędzać z nim czas, że dobrze się z nim czujesz.

Jak przedłużyć stosunek – kochajcie się częściej

Mężczyzna, który nie współżyje regularnie oraz kocha się z partnerką po dłuższej przerwie, jest fizjologicznie narażony na krótsze stosunki.  Sposób? Kochaj się z nim częściej!

    3 komentarze

  • BVB

    a ze mną facec i mogą długo, bo kocham seks i robię to często – cała sztuka

  • miki789

    Nie wiem jak to będzie u ciebie ale u mnie sprawdza się żel REKLAMA. Trafiłem na niego przez jedno z forów poświęconych sprawom zdrowotnym, na stroie REKLAMA jest większy opis preparatu. Bezpieczna rzecz, nie mam jakiś alergii skórnych czy innych podrażnień, za to mam wrażenie rozmiar mi się poprawił od stosowania żelu ;>

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>