Główne menu

Jak wydłużyć stosunek u mężczyzny? 8 sposobów na dłuższy seks

Jak przedłużyć seks – przejmij kontrolę

Dzięki temu będziesz mogła na bieżąco kontrolować sytuację, zmniejszając intensywność jego doznań.

To dla niego na pewno będzie ekscytujące, ale nie tak bardzo, jak wtedy, kiedy sam pójdzie za głosem instynktu. Poza tym możesz obrać też inną taktykę – pobudzając partnera tak, by osiągnął orgazm i następnie przejść do drugiego zbliżenia – jest ono zazwyczaj dłuższe niż pierwsze.

Dłuższy seks? W prezerwatywie

Wielu mężczyzn narzeka, że kondom zmniejsza siłę doznań. Ta wada prezerwatyw u panów mających problem z przedwczesnym wytryskiem może być jednak atutem, dlatego zaproponuj seks w gumce.

Możesz mu ją sama założyć. Tylko nie wczuwaj się za bardzo, by jeszcze bardziej nie przyspieszyć finału 😉

Zadbaj o długą grę wstępną

Wszystkie badania (np. „Journal of Sexual” badanie przeprowadzone na 6183 osobach, w wieku od 16 do 64) wskazują, że pary, które poświęcają więcej czasu na grę wstępną, kochają się dłużej. Jeśli on jest za bardzo podekscytowany, zatrzymajcie się i dajcie sobie kilka sekund wytchnienia.

Sposób na dłuższy seks – zmieniaj często pozycję

Częste zmiany pozycji z jednej strony są ekscytujące, z drugiej – pozwalają zmniejszyć wewnętrzne napięcie, które prowadzi do przedwczesnego wytrysku.

    3 komentarze

  • BVB

    a ze mną facec i mogą długo, bo kocham seks i robię to często – cała sztuka

  • miki789

    Nie wiem jak to będzie u ciebie ale u mnie sprawdza się żel REKLAMA. Trafiłem na niego przez jedno z forów poświęconych sprawom zdrowotnym, na stroie REKLAMA jest większy opis preparatu. Bezpieczna rzecz, nie mam jakiś alergii skórnych czy innych podrażnień, za to mam wrażenie rozmiar mi się poprawił od stosowania żelu ;>

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>