Główne menu

Jak wyglądają prawdziwe kobiece piersi?

Jednym z głównych powodów kompleksów u kobiet są piersi. Rzadko jesteśmy z nich zadowolone: albo są za małe, albo za duże, nierówne, obwisłe…Jednym słowem nie takie.

Najczęściej problem zaczyna się paradoksalnie w wyborze wzorca – propagowanego w prasie, telewizji, internecie. Tymczasem biust przedstawiany w środkach masowego przekazu rzadko jest prawdziwy. Zazwyczaj jest to efekt retuszu, pracy chirurgów plastyków, makijażystów i speców od gry świateł. Nic nie jest przypadkowe. Teoretycznie o tym wiemy, ale…na co dzień niezmiennie narzekamy.

kobiece piersi

I ciągle wzdychamy do niedoścignionego ideału.

Prawda jest jednak taka, że norma wśród biustów nie istnieje. Kobiece piersi mogą się znacznie różnic, nie ma mowy o żadnych regułach i aż chciałoby się napisać – i dobrze. Zaakceptujmy to i cieszmy się, podkreślając własne atuty.

Niezależnie od tego – warto zrobić coś dla siebie i uzmysłowić sobie, że prawdziwe kobiety mają niedoskonałe biusty. Właśnie po to, by ta wiedza poszła w świat, powstała strona, na której kobiety z całego świata publikują zdjęcia swojego biustu wraz z kilkoma słowami „o sobie”. Można je zobaczyć tutaj lub tutaj.

Pod tym linkiem można obejrzeć natomiast prawdziwe kobiece piersi okiem artysty – fotografa.

I co Wy na to? Czas skończyć z kompleksem piersi?

 

    Komentarz ( 1 )

  • Zbigniew Jerzy

    Jak wyglądają? Moim zdaniem fajnie, niezależnie od rozmiaru. Oczywiście są kobiety które powinny mieć refundowane zabiegi chirurgii plastycznej ordynowane ze względów medycznych czy też psychologicznych. Cóż natura bywa czasami złośliwa. Osobiście lubię takie w sam raz (ani zbyt duże, ani zbyt małe). Z pewnością należy o nie dbać, przede wszystkim dobrze dobrany stanik, a z tym niestety mamy problem w naszym kraju. Ponad to dobry biustonosz kosztuje i de facto zmusza kobiety do zadowalania się tym na co je stać. Na zakończenie, dziewczyny wzorce i zmitologizowane postaci z biustem zostawcie niektórym facetom do oglądania, a same dbajcie o własne piersi i od czasu do czasu załóżcie dobry biustonosz.

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>