Główne menu

Jak zatrzymać czas choć na chwilę? Wygraj oryginalną biżuterię!

Czas to wartość deficytowa. Mija niepostrzeżenie. To właśnie ten motyw, a właściwie mechanizmy zegarowe posłużyły do stworzenia oryginalnej biżuterii hand made – Watch This!, w której można się zakochać lub przejść obok niej obojętnie.

W której jesteście grupie? Podoba Wam się pomysł Watch This?

Jeśli tak, zachęcamy do wzięcia udziału w naszym konkursie.

Wystarczy wysłać e-mail na adres konkurs@kobietapo30.pl z odpowiedzią na pytanie: „Jak zatrzymać czas, choć na chwilę?”. Napiszcie, jakie macie sposoby, by nie zauważyć upływu czasu – czy oszukujecie zegarek, robiąc to, co kochacie, zapominacie się w hobby, w lekturze książki, czy pasjonującym kinie, a może planujecie wyjazdy i odpoczynek bez telefonów i internetu, gdzie nic Wam nie przypomina o upływającym czasie?

Odpowiedzcie na pytanie i wyślijcie je do nas, podpisując się imieniem i nazwiskiem.

Na Laureatkę konkursu czekają trzy poniższe nagrody: bransoletka, kolczyki i pierścionek (widoczne na zdjęciu).

1
2
3

 

Bawimy się od 22 maja do 5 czerwca. Zapraszamy!

Szczegółowy regulamin dostępny jest tutaj.

„Zachęcamy także do polubienia Facebook’owego profilu marki WatchThis

    Komentarz ( 1 )

  • Niklowka

    Bardzo podoba mi się pomysł na taką biżuterię. Już jako dziecko uwielbiałam rozbierać na części stare zegarki i budziki, bo fascynowało mnie ich wnętrze. Mechanizmy zegarowe mają w sobie jakąś moc, tajemnicę. A zainspirowanie się nimi do produkcji biżuterii to fantastyczna sprawa. Gratuluję kreatywności.

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>