Główne menu

Jak zdradzają kobiety?

Bo czują się niedoceniane

Kobieta, która na co dzień czuje się bardziej kucharką i sprzątaczką, a nie kobietą jest bardziej podatna, by znaleźć zewnętrzną sytuację, uprawniającą ją do zdrady.

Kobiety zazwyczaj bardziej niż seksu potrzebują intymności – całowania, przytulania, czułego dotykania, bliskości, chcą być wysłuchiwane, mieć poczucie, że dla drugiej osoby są ważne. Jeśli tego nie otrzymują w związku, poszukują tego gdzie indziej, starając się zaspokoić te potrzeby w romantycznym związku na boku.

Bo czują się samotne i zaniedbane

Kobiety, które muszą przebywać w domu przez dłuższy czas, opiekują się małymi dziećmi, rzadko widują męża, bo on często pracuje, mogą mieć poczucie, że ich życie pozbawione jest sensu, dlatego będą go szukać na zewnątrz.

Zdarza się, choć rzadko, że kobieta nie otrzymuje tyle seksu, ile potrzebuje i wtedy szuka zaspokojenia własnych potrzeb poza związkiem.

Nie czują się kochane

Musimy uderzyć się w pierś – bywamy niesprawiedliwe i mamy nierealne oczekiwania, zwłaszcza w przypadku partnera, który buduje z nami codzienne życie od wielu lat. Kobiety niedojrzałe emocjonalnie mogą się spodziewać, że będą przez cały czas traktowane jak księżniczki, każda ich potrzeba będzie błyskawicznie zaspokajana, a gdy tak się nie dzieje, pojawia się rozczarowanie.

Z zemsty

Statystyki nie są dla nas łaskawe. Kobiety zdradzają również z powodu zemsty, jest to nasz sposób na odwet i poradzenie sobie z trudną życiową sytuacją. Do zdrady pcha nas nienawiść do innej kobiety, złość i poczucie, że też mogę, że nadal jestem piękna i atrakcyjna.

Jednak zdrada z zemsty dotyczy kobiet o niskim poczuciu własnej wartości, niepewne siebie, których wewnętrzne ja zostało nadszarpnięte.

Przeczytaj, jak kobiety mszczą się na byłych partnerach.

Zdrada często jest powodem rozstania. Jednak nie zawsze. Bywa, że pozwala wyjść ze zdarzenia zwycięsko – znajdując siły i motywację, by umocnić związek.

  20 komentarzy

 • Paulina

  Nie wyobrażam sobie zdradzić męża….jesteśmy jednak ze sobą stosunkowo niedługo
  mam nadzieje, że nigdy to się nie zmieni, bardzo pracuje nad ta relacje
  wszystkiego dobrego kobietki

 • Marta

  Kobiety są wyrafinowane i zdradzają kiedy naprawdę muszą, świetnie potrafią się z tym kamuflować

 • Michał

  Bardzo łatwo rozpoznać kobietę, która zdradza. Chyba ślepiec tego nie zauważy. Albo facet który nie chce do tego dopuścić swoich mysli i udaje że nie jest wszystko OK. Zachowanie kobiet zmienia sie diametralnie, przede wszystkim mniej czasu wam poświęcają, nagle są bardziej zmęczone, śpiące. Milsze dla faceta bez powodu…. Ja swoja patrnerke wyczułem już zanim ją przyłąpałem czułem poprostu, że jest coś nie tak. Wystarczył telefon do niej po pracy kobieta po drugiej stronie telefonu nagle była kimś innym głos miałą inny, odpowiadala do mnie tak jakby nie znakla mnie, i kłamiąc że jest tam gdzie miała byc…. ludzie w słuchawce cisza jak w lesie o północy a ta mi gada że jest w centrum handlowym zmienniony głos, zawahania…. to wszystko wychodzi trzeba tylko taka babę lekko przycisnąć … upierała sie caly zcas zeyla na zakupach… Po miesiącu sie przyznała ze to ejj wina że nie czuła że mi zależy….. jak można tak robic kobety?? Jesli czujecie że facetowi nie zależy to mu to powiedzcie a nie puszczacie się potajemnie i okłamujecie !

 • radzii

  Baby to samo zło…

 • Wojtek

  Moja dziewczyna wszytko na mnie :zwaliła” że nie myślę o niej ,o przyszłości z nią,Tylko chodzimy i chodzimy .Czułem,że coś jest nie tak i w końcu wyszło .Złapałem ją z innym a ona mi jeszcze powiedziała ,że to i dobrze ,ze tak się stało.Zamieszkała z tym nowym i tak trzy miesiące z nim żyła.Ja w tym czasie nie wiedziałem co ze sobą zrobić,strasznie cierpiałem bo myślałem z nią życie sobie układać ale nie wyszło.Po trzech miesiącach tamten facet zostawił ją.A ona chciała do mnie wrócić .Spotkałem się z nią i mi jeszcze wmawiała ,że z nim nie uprawiała seksu ,tylko tak sobie mieszkali.I jak chcę to teraz możemy spróbować i być razem .Brak mi słów….

 • Adam

  Kobiety też zdradzają.. ja miałem jakiś czas podejrzenia co do wierności mojej żony i udałem się za namową kumpla do pani detektyw. Bardzo sprawnie poszło jej zebranie dowodów na to, że żona od kilku miesięcy mnie zdradza.

 • Sebastian

  A myślicie ze można czuć ze zdradza .- tak nagle myślisz sobie o czymś zupełnie innym i nagle takie uderzenie , ze zdradza ???

 • Sebastian

  Ja nie śpię po nocach, moja kobieta zmieniła się diametralnie tak jakoś to przyszło, brak seksu wmawia że zmęczona praca itd, ciągle kłótnie o byle co, zmiana w wyglądzie tak nagle, chciałem porozmawiać ucina wszelkie spekulacje, nie daje już rady, wiem że ma kumpla tzn przyjaciela tak mówi gościu żonaty dwójka dzieci, ale jakoś dziwnie się zachowuje, próbowałem się dowiedzieć od niej wyzwala mnie ze nie mam z niej robić dziwki, masakra, jest mi ciężko codziennie myślę jak to możliwe i czy możliwe

 • Romantyk

  To mogę opowiedzieć Wam moją historię tak w skrócie: jestem na etapie badania czy to faktycznie była zdrada chociaż dowody były niemal ewidentne – pełno smsów w tym wyznania miłości! kocham Cię, chcę to z tobą zrobić do końca bez gumki a później że było cudownie z drugiej strony, dorwałem telefon i jak czytałem to chyba zawał miałem. Wszystko mi wyjaśniła, twierdzi, żę chciała, żebym to przeczytał – już kiedyś tak zrobiła jak chciała mnie zmusić do kolejnego kroku w związku, od tamtego czasu nic się nie zmieniło i postanowiła mnie doświadczyć bardziej dotkliwie. Byłem gotowy do wyprowadzki, była szczera rozmowa, były łzy, jesteśmy już ze sobą 6 lat, ale przez ostatnie 3 seks policzyłbym na palcach – od pierwszej takiej akcji, później był kolejny i teraz ten typ. Może wyjdzie, że jestem rogacz a może ona faktycznie wydedukowała sobie, że w ten sposób zmusi mnie do zawalczenia o nią – tylko jak uwierzyć czy coś faktycznie było czy nie? Bo wariuję, serce boli i nie mogę się na niczym skupić, nadal chcę ją śledzić i czuję, że oszaleję. Czy te podejrzenia kiedyś znikną i będziemy mogli być znowu szczęśliwi czy zostawić ją w cholerę czym prędzej? Jestem żałosny, ale jak się spakowałem to poczułem taką pustkę, ona kiedy to zobaczyła kazała mi odejść, jeżeli nie widzę sensu rozmowym nie wiem czy grała mi na emocjach, brała pod włos czy faktycznie już też miała dość. Zarzeka się, że poprosiła gościa, żeby pisał do niej tak, żeby wzbudzić we mnie najbardziej skrajne emocje, zazdrość, złość i pewność, że jestem zdradzany – trochę mi się to kupy nie klei ale może i ma w tym trochę racji, bo podczas wielu rozmów próbowała ode mnie poznać moje plany wobec niej a ja byłem jak grób – może niektóre z kobiet powiedzą, że też by mnie zostawiły skoro nie czeka ich ze mną żadna przyszłość a może, że faktycznie należyło mnie doświadczyć ale czy zdradą czy pisaniem o niej? To wszystko wydaje się tak realne ale jednak papier przyjmie wszystko i pisać można o wszystkim. Tylko, że zdrada to dla mnie nie tylko akt fizyczny ale też samo dążenie do niej – bolesne przeżycie. Z jednej strony z chęcią wyrwałbym się z tego toksycznego związku, bo żadne z nas nie ufa drugiej połówce a z drugiej strony nie wyobrażam sobie życia bez tej kobiety. To tak skomplikowane jak tylko możliwe, ale czy ktoś jest w stanie mi coś poradzić? Zatrudnić detektywa i sprawdzić czy mówiła prawdę czy żyć dalej z kamieniem na sercu i pozostawionymi wątpliwościami? A może skoro była gotowa pójść tak daleko to lepiej od razu zrezygnować i nie pchać się dalej w to bagno? A może wybaczyć i zobaczyć co czas pokaże? Sam nie wiem co robić, jestem w takiej rozsypce jak nigdy w życiu i nie mam komu o tym opowiedzieć nawet…

  • Mateusz

   Kolego nie wiem jak wyglądają wasze relacje ale moim zdaniem powinieneś dać sobie spokuj z tym związkiem. Jak laska robi Ci takie jazdy teraz to co będzie później. Przecież macie spędzić z sobą całe życie.
   Pozdrawiam.

  • A

   Najgłupsza rzecz jaką może zrobić kobieta to zdradzić faceta który ją kocha.
   Bo jak ja faktycznie kocha to on zrobi wszystko czego ona chce. Tylko on musi wiedzieć czego oczekuje.
   Kobieta dla faceta też zrobi wszystko, ale musi czuć że jest wszystkim dla faceta.
   Moim zdaniem komunikacja szwankuje po obu stronach jeśli się nie ma pewności czy dalej ze sobą być.

 • gości

  Jak na moje doświadczenie z kobietami to mogę stwierdzić jedno jakby cie kochała i szanował to by bardziej sprytny sposób na to wybrała niż SMS żeby wywołać zazdrość a nie lekcje jakaś dać..pamiętaj kobiety to bardzo chanel bestie same zgrzesza i powiedzą ze to twoja winna bo tak najprościej bo po co próbować pogadać i coś naprawiać jak można na innego bata wskoczyć..ja bym zagrał jej kartami 🙂 wiem ze łatwo się mówi ale trudniej się to robi Le daj sobie spokój bo juz nigdy jej nie zaufasz a to będzie nad wami wisiało zawsze

 • Em

  Kobiety może i zdradzają.. ale faceci również 😉 mnie mój mąż zdradził.. kilka razy złapałam na kłamstwie, pojechał do sklepu, wrócił po 2 godzinach i z pretensjami do mnie ze wydzwaniałam.. w wigilie dowiedziałam się prawdy, fajnie nie ? Powiedział ze to moja wina bo nie było często seksu, ale jak miec sile na seks będąc w ciąży i pracując ? Wracasz z pracy zmęczona, nie ma chwili na odpoczynek bo w domu dziecko które potrzebuje mojej uwagi.. I cóż, wybaczyłam może dlatego ze byłam akurat w ciąży.. dalej jesteśmy razem, dalej nie ufam bo ciężko.. chciałam się odegrać, żeby zobaczył jak to boli ale wiecie co? Tak się nie da 😉 jesteśmy dalej razem, kocham, nie wybiegam daleko w przyszłość bo nie jestem w stanie powiedzieć czy za rok będziemy razem..

 • Wojtek

  To twoja decyzja. Ja w to nie wierzę. Ja radził bym ci szukanie normalnego związku. Te nieprawdopodobne sytuacje i wątpliwości będą już z tobą do końca.

 • Edy1981

  Moja żona zdradzała mnie 3 lata kiedy byłem zagranicą. Zakochała się jak stwerdziła kiedy się wydało w facecie który w latach młodzieńczych podrywał ją ale nie zdobył. Teraz miał chorą żonę i ujęła ją jego dbałość o nią w czasie choroby aż do śmierci. Moja nieobecność i ta sytuacja i stało się. Posuwał ją 3 lata też dlatego, że ja potrafiłem być w niej 2 minuty a on 2 godziny. Był w sekie długodystansowcem. Dzisiaj jesteśmy razem, zerwała z nim kontakt wszelki ale po kilku latach od tych wydarzeń kiedy chcę przyspieszyć jej orgazm pytam jak ją tamten rżnął i zaczyna się jazda. Do tej pory w niej to siedzi, zmienia pozycję, robi się wyzwolona, aktywna, szczytuje.

 • Tomasz55

  Ja tam sprawdziłem czy moja żona mnie zdradza. Miałem ku temu przesłanki. Zleciłem to detektywowi, on przygotował zdjęciowy materiał dowodowy. Polecam tego detektywa REKLAMA

 • Cziken

  Zdradę kobiety można naprawdę łatwo zauważyć i to wszyscy potwierdzają. Najtrudniej jest jednak zdradę udowodnić nie przekraczając granic. Należę niestety również do grona zdradzonych i wszystkie opisy się zgadzają, ja sam byłem pewien o tym, ale dziewczyna się nie przyznawała (chyba przez 2 lata… jak teraz to piszę to aż sam nie mogę w to uwierzyć…). Oczywiście winny ja – nie poświęcam czasu, za mało romantyczny, za mało się zajmuję, tylko praca (pracowałem naprawdę ciężko, codziennie nadgodziny i jeszcze pracę przynosiłem do domu). Zaczęło się od ciągłego siedzenia „na telefonie”, czego wcześniej nie było. Rozmowa z nią jak przez mgłę – nie słuchała, nie mogła się skupić, dalej oczywiście pretensje do mnie o całe zło na tym świecie. W końcu nie wytrzymałem i w nocy przekroczyłem tę granicę – sprawdziłem jej telefon… Co najlepsze – nawet po pokazaniu jej telefonu z tymi wiadomościami dalej próbowała kłamać, mimo, że już wcześniej miałem podejrzenia i podpowiedzi niektórych osób to ona nadal szła w zaparte. W końcu jednak się przyznała.
  Także panowie – typowe objawy, o których każdy pisze są prawdą: pretensje, brak seksu, trudność w rozmowie (odpyskiwanie, całkowita zmiana podejścia nawet w normalnych rozmowach), irytacja moją osobą (da się to odczuć), telefon cały czas przy sobie, odpisywanie na każdą wiadomość (tylko nie do mnie), tysiące tych wiadomości, a co lepsze – naprawdę widać jak kobieta flirtuje przez telefon.
  Co jednak trudne – żadna kobieta od tak, bez przyparcia do muru się nie przyzna, udowodnienie zdrady bez pomocy kogoś z zewnątrz lub rzeczywiste przekroczenie granicy odczytania telefonu (również uzyskanie dostępu do bardzo pilnowanego telefonu) nie ma szans na potwierdzenie zdrady. Żadna rozmowa nie wchodzi w grę, bo zostaniesz obrzucony błotem, że nie ufasz, że zazdrosny

 • dud

  Jesteś głupszy od najgłupszego Muła..

 • Norbert en

  Nawet nie miej wątpliwości, że jesteś zdradzany bo jesteś i się z tym pogódź i załatw sprawę – rozejdź się w trybie natychmiastowym, inaczej będziesz cietpieć fizycznie i psychicznie. Ok, wiem, że to pisane rok temu ale ja właśnie miałem podobnie, identyko zachowania i znalazłem drugi telefon ukrywany przede mną i smsy z kolesiami. Szkoda gadać, szkoda czasu na szmaty.

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>