Główne menu

Jakiego koloru nie może zabraknąć w Twojej szafie w sezonie wiosna/lato 2016? Konkurs

KobietaPo30pl_002_750x200_banner

 

Mamy wiosnę, jeszcze trochę a przyjdą cieplejsze dni zapowiadające lato. Czas zatem na zabawę w kolory i wiosenny konkurs! Pora roku zachęca do odważnych wyborów stylistycznych i wpuszczenia do garderoby odrobiny światła i barw, które sprawią, że nasz codzienny wygląd będzie lekki i pełen energii. Na szczęście producenci spisali się na piątkę i w najnowszych kolekcjach nie brakuje bardzo wiosennych propozycji, które świetnie się sprawdzają na co dzień i na specjalne okazje.

Stylową wiosenną kolekcję proponuje właściciel marki SOBORA, sponsor głównej nagrody w konkursie. Sobora to marka z ponad 30 – letnią tradycją, co sprawia, że, jako kobiety po 30-stce, lubimy ją jeszcze bardziej. 🙂 Jej twórcom udało się przez ten czas wypracować klasyczny, elegancki styl, doceniony przez liczne korporacje, które zamawiają u nich stworzone wyłącznie na ich potrzeby kolekcje. W dostępnej w ponad 1000 sklepów ofercie dominują eleganckie spodnie, marynarki, wizytowe sukienki i spódnice, wykonane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów.

Propozycje od marki SOBORA w bogatym wyborze można zamawiać na stronie sklepu Balladine.com, stworzonym z myślą o kobietach poszukujących klasycznych, niepowtarzalnych, najwyższej jakości i stylowych stylizacji na co dzień i na specjalne okazje. Balladine jako multibrandowa platforma, umożliwia zakup wysokiej jakości ubrań, dodatków oraz biżuterii od polskich marek zarówno w sklepie online jak i salonach firmowych.

Z Balladine zakupy zyskują zupełnie nowy wymiar, zapewniając klientom maksimum komfortu. Firma wychodzi naprzeciw wyszukanym potrzebom każdego odbiorcy i łączy ogólnodostępność sklepu online z indywidualną ofertą w butikach. Szeroki wybór i różnorodność wzorów w ramach dostępnego asortymentu zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Czas na konkurs i wspaniałe nagrody: sukienkę od SOBORY oraz dwa vouchery od Balladine.com!
Weź udział w naszym konkursie!

KobietaPo30pl_002_750x200_banner_2

Zasady konkursu

Żeby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na poniższe pytanie:

Jakiego koloru nie może zabraknąć w Twojej szafie w sezonie wiosna/lato 2016? Odpowiedz i uzasadnij.

Odpowiedzi podpisane imieniem i nazwiskiem należy wysłać na adres konkurs@kobietapo30.pl w tytule „Wiosenny konkurs z Balladine”.

Nagrody

W konkursie zostaną przyznane trzy nagrody:

  • nagroda główna ufundowana przez właściciela marki SOBORA – wiosenna sukienka z kolekcji wiosna/lato 2016 marki SOBORA o wartości 375 złotych (widoczna na poniższym zdjęciu) w rozmiarze 40.
  • dwie nagrody dodatkowe od Balladine – 2 vouchery umożliwiające zrobienie zakupów w sklepie internetowym Balladine.com obniżające wartość całego koszyka o 20% (vouchery obowiązują na całą kolekcję).

Czas trwania konkursu

Konkurs trwa od 4 maja do 18 maja 2016 roku.

Szczegółowy regulamin znajduje się tutaj.

Zapraszamy do zabawy! Czekamy na Wasze odpowiedzi!

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>