Główne menu

KONKURS
Jakiego koloru jest Twoje życie? Wygraj książkę „Piękne życie”

„Piękne życie” autorstwa Shauny Niequist to książka, która tuż po premierze w USA znalazła się na drugim miejscu bestsellerów Amazona, zaraz po „Harrym Potterze”! To pozycja, która inspiruje do zmian, pomaga docenić teraźniejszość , gloryfikuje ciszę i odpoczynek. Pozwala odzyskać spokój i wewnętrzną równowagę. To odpowiedź na zmęczenie, przepracowanie, tempo życia, szum informacyjny i multitasking. Nie jest to poradnik, raczej opowieść kobiety, która zaczęła pozwalać sobie na bycie nieperfekcyjną.

Weź udział w naszym konkursie i wygraj „Piękne życie”! Ta książka Cię zainspiruje!

Świat chce od nas zbyt wiele. A Ty, czego chcesz?

Świat chciałby, abyś była idealna, intensywnie pracowała, miała czas dla dzieci i była zjawiskowo piękna. Stajesz się zakładniczką coraz większych i nierealnych oczekiwań. Z Shauną Niequist było podobnie. Goniła za karierą, gdy jej synkowie stawiali pierwsze kroki. Pakowała walizkę na kolejną delegację nawet gdy poroniła, a na lotnisku wymiotowała z wyczerpania. Myślała, że właśnie praca sprawia, że jest ważna, potrzebna i kochana. Wiedziała, że to zła droga, ale nie potrafiła uwolnić się od presji. Do czasu kiedy dostała list od przyjaciółki: „Stop, zatrzymaj się. Przemebluj swoje życie od podstaw”. To był pierwszy dzień jej nowego życia.

 

Teraz Shauna umie zrezygnować z kariery, aby spędzać czas z bliskimi. W swoim spokojnym życiu gotuje, modli się, kocha i jest kochana. Wie, że Bóg ją chroni, więc nie goni za każdą propozycją zawodową. Szpilki zmieniła na trampki, częściej mówi „nie”, otworzyła drzwi swojego domu dla przyjaciół. Postanowiła być szczęśliwa!

Ty też możesz! Weź udział w konkursie i wygraj książkę!

Zasady konkursu

Napisz lub pokaż (w formie zdjęcia, ilustracji), jakiego koloru jest Twoje życie.

Wyślij swoją odpowiedź na adres: konkurs@kobietapo30.pl w tytule „Piękne życie”. Nie zapomnij się podpisać imieniem i nazwiskiem.

Konkurs trwa od 14 do 28 lipca. Laureatów wyłonimy do 31 lipca.

Nagrody

W konkursie nagrodzimy 4 osoby.

Każda otrzyma egzemplarz książki „Piękne życie” Shauny Niequist.

Zapraszamy do zabawy! Naprawdę warto!

Pozwól sobie żyć inaczej! Dlaczego to tak ważne?

Często czujemy się zagubione, zmęczone, przytłoczone. Mimo że mamy coraz więcej, żyjemy coraz wygodniej, nie jesteśmy wcale szczęśliwe…Shauna Niequist ze swoimi refleksjami przychodzi nam z pomocą. Motywuje do zmian, które pozwalają żyć inaczej, bardziej świadomie.

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>