Główne menu

Kalendarz adwentowy dla kobiet. Te propozycje zaskakują!

Kalendarz adwentowy ma umilać dni oczekiwania na Boże Narodzenie, przybliżając do magicznej atmosfery świąt i czasu spędzanego z rodziną i przyjaciółmi. W klasycznym wydaniu kryje słodkie czekoladki. Okazuje się jednak, że wcale nie musi. Zawartość umieszczona za okienkami może być bardziej zaskakująca….Oto najnowsze propozycje stworzone z myślą o kobietach…Jesteśmy ciekawe, co o nich myślicie.

Kalendarz adwentowy z winem

Twelve Nights of Wine to gadżet pozwalający każdego dnia na odkrywanie nowego smaku wina.

Zamiast miniczekoladek znajdziemy w nim specjalne niewielkie fiolki wypełnione napojem alkoholowym: słodki, wytrawnym, półwytrawnym, białym, czerwonym czy różowym. W ten sposób każdego dnia możemy odkrywać nowe smaki wina, przygotowując się na 12 dni przed świętami do celebrowania Bożego Narodzenia.

Kalendarz kosztuje 25 dolarów. Można go zamówić na stronie getvinebox.com.

I co Wy na to?

Dla tych, które nie lubią wina (jak można nie lubić wina?), są w sprzedaży kalendarze adwentowe z piwem (!).

Kalendarz adwentowy z kosmetykami

A gdyby tak przez 24 dni odkrywać piękno własnego ciała, ciesząc się najlepszymi kosmetykami? Taką propozycję ma Asos, udostępniający kalendarz adwentowy w cenie 55 dolarów.

24 okienka zostały wypełnione produktami od najlepszych marek, między innymi Smashbox, NYX, St Tropez, Rodial i Cowshed, a w 25 okienku znajduje się specjalny kod rabatowy na zakupy od Asos.

Fajne?

A może kalendarz adwentowy z lakierami do paznokci

A gdyby tak oczekiwać na święta, malując każdego dnia paznokcie na inny kolor? Co Wy na to? Propozycja dla prawdziwych maniaczek paznokci…:) Bo dla reszty może być niezbyt zachęcająca…

kalendarz adwentowy

Jak Wam się podobają powyższe propozycje kalendarzy adwentowych? Ciekawy pomysł czy niekoniecznie?

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>