Główne menu

Kąpiele w winie? Najlepsze SPA na świecie…(?)

Choć istnieje kilka miejsc na świecie, w których można skorzystać z kąpieli w winie, to najsłynniejszym jest hotel Yunessun w Japonii. To właśnie tam można oddać się relaksującemu zabiegowi, który promowany jest tymi słowami: „odkryj radość z naszego żywego, kolorowego i bogato pachnącego gorącego źródła zawierającego wino. Wykorzystaj jego właściwości odmładzające tak jak Kleopatra. Każdego dnia dodajemy nowe wino: o godzinie 10.00, 13.30 i 16.00. Tylko nie pij, proszę” (źródło)

Jeśli jesteś miłośniczką wina

Czasami Merlot to za mało i gdy podróżujesz po świecie, poszukujesz innych możliwości, które umilą Ci degustację ulubionego wina. Wtedy przychodzi Ci do głowy pomysł, by skorzystać z winoterapii. Tak, nie przesłyszałaś się. Istnieje co najmniej kilka miejsc na świecie, gdzie można wziąć kąpiel w winie.

kąpiel w winie

Jednym z nich jest Yunessun Spa Resort w Hakone w Japonii, hotel ze SPA i parkiem rozrywki. Oprócz kąpieli w winie, możesz skorzystać tu także z kąpieli w…kawie. 

 

Kąpiel w winie dostępna jest nieco bliżej, w Belmond Castello Di Casole W Toskanii, we Włoszech. Dodatkowo możesz tu sięgnąć po peeling z winogron, a podczas kąpieli w winie, poczęstują Cię nie tylko ulubionym kieliszkiem trunku, ale także świeżą kiścią winogron.

A może Nowy Jork i Aire Ancient Baths? To właśnie tu możesz odprężyć się w kąpieli z winem, korzystając z zalet antyoksydantów zawartych w tym szlachetnym trunku.  Podobno efekt odmładzający gwarantowany!

Za daleko? To może kąpiel w winie w domu? Kto powiedział, że nie można przygotować niesamowitego domowego SPA w warunkach mieszkaniowych? Weź kilka butelek wina i…do dzieła. Kto jest za?

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>