Główne menu

„Kocia mądrość na każdy dzień”, czyli dlaczego powinnaś być jak kot?

Jeśli jesteś kociarą, nie trzeba Cię przekonywać, żebyś zainspirowała się podejściem kota do życia…i wzięła z niego przykład. Wszak każdy kot chodzi własnymi drogami, dumnie unosi ogon, umie pokazać się z najlepszej strony, a jednocześnie nigdy się nie narzuca. Wie, kiedy wskoczyć na kolana i kiedy poszukać odosobnienia. Zawsze wychodzi cało z opresji, spadając na cztery łapy. Często odpoczywa i nigdy się nie przemęcza. Przy tym umie się świetnie bawić w każdej sytuacji. Zupełnie nie tak jak większość ludzi…Nic dziwnego, że tysiące lat temu koty czczono jak bóstwa, a dzisiaj zwierzęta te znajdują ciepły kąt w wielu domach na całym świecie.

Być jak kot?

Kot ma…święty spokój. Niektórzy mówią, że przeżywa życie głębiej, staranniej. Ma w sobie pewną tajemnicę, która nas zachwyca i przyciąga. Umie czerpać radość z każdej chwili. A kiedy ma dość aktywności po prostu odpoczywa. Nigdzie nie gna, z dumą wypręża grzbiet i robi to, co w danej chwili uważa za najstosowniejsze- regeneruje własne zasoby. Nie rozumie co to pośpiech i wieczna gonitwa. Jakby był mądrzejszy od nas, którzy wiecznie chcemy więcej.

„W głębi serca wszyscy kryjemy te same pragnienia. Koty mają odwagę żyć zgodnie z nimi”. Jim Davis

„Kocia mądrość na każdy dzień” dla miłośników kotów?

„Kocia mądrość na każdy dzień” to bardzo ciekawy planner dla miłośników kotów. A jak zauważył Oscar Wilde: „ludzi można podzielić na dwie kategorie: miłośników kotów i osoby poszkodowane przez los”. Mając na uwadze te słowa, lepiej nie przyznawać się, że za kotami się nie przepada 😉

Budowa plannera jest dosyć prosta. Każdemu dniu poświęcona jest jedna karta. Na niej znajduje się miejsce na listę działań, osiągnięcia i notatki. Jest również cytat, urocza grafika i na dole strony zadanie do wykonania.

 

 

Dodatkowo każdy miesiąc posiada dodatkową zbiorczą kartę.

Największymi plusami Plannera są:

  • minimalistyczna forma,
  • wygodny rozkład,
  • mnóstwo miejsca na notatki,
  • zbiór 365 cytatów o kotach,
  • dobór cytatów do dnia (cytaty nie zostały przypisane przypadkowo),
  • urocze rysunki,
  • zadanie na każdy dzień, motywujące, by zrobić każdego dnia coś dobrego i pożytecznego.

Jeśli jesteście miłośniczkami kotów i korzystacie z plannerów, zainteresujcie się wydaniem od Andromeda. Koszt 34,90 złotych (cena okładkowa). Obecnie trwa promocja i książkę można nabyć w cenie 29,90 złotych na tej stronie. Polecam!

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>