Główne menu

Kocie anegdoty na każdy dzień. Koci planer, który polecam!

Jaki jest kot każdy widzi? A niekoniecznie. Miłośnicy zwierzęcych indywidualistów przekonują, że każdy kot ma swój charakter. Jest jednak to, co łączy wszystkie. Perfekcja w olewaniu tego, co nie służy. Obojętność na rzeczy nieistotne. Duma i chodzenie własnymi ścieżkami. W myśl zasady – wszystko może poczekać, ale nie mój komfort i dobre samopoczucie. Bo liczę się ja, cały świat jakby mniej…Żyć jak kot? Czasami byłoby to wskazane. Tym bardziej, że to podobno kot (a nie pies) jest najlepszym przyjacielem człowieka. Jak myślisz?

Koci planer, czyli kocie anegdoty

„Bóg stworzył kota, aby dać człowiekowi przyjemność głaskania tygrysa” (V. Hugo)

Koniec roku to ten moment, kiedy rozglądamy się za kalendarzem. Kupujemy kalendarze na biurko, do powieszenia, a także książki/notesy, w których możemy zanotować istotne informacje. Większość dostępnych produktów różni się oprawą graficzną, motywem przewodnim. Są krajobrazy, zwierzęta, ciekawe miejsca w Polsce i na świecie. Zdarzają się także kocie kalendarze, a wśród nich numerem jeden są „Kocie anegdoty na każdy dzień”.  To niezastąpiona pozycja dla każdej kociary. Dlaczego?

Na okładce przeczytamy:

„Istnieje koci świat równoległy do naszego. Świat, któremu można by napisać osobną historię, wyznaczyć epoki i zwrotne punkty dziejów. Komu jednak chciałoby się czytać opasłe tomy, napisane w dodatku nie przez koty, ale przez ludzi?

Oto najsmakowitsze ploteczki z kociego świata. 366 ciekawostek i anegdot, które każdy dzień 2020 roku uczynią Wam milszym, ciekawszym i zabawniejszym.”

Co jest w środku?

Mnóstwo dobrego: sporo miejsca na zapiski, wpisywanie ważnych wydarzeń, planowania. Są anegdotki, kocie cytaty, ciekawe fakty, są także fantastyczne rysunki – ogromne brawa dla osoby odpowiedzialnej za oprawę graficzną.

  • To dzięki planerowi dowiedziałam się, że koty wydają aż 100 różnych dźwięków, z czego ludzie rozumieją najwyżej kilka.
  • Koty są dalekowidzami.
  • Mają fantastyczny wpływ na osoby chorujące na depresję.
  • Anglicy wierzą, że osoby, które skrzywdzą białego kota sprowadzą na siebie nieszczęście.
  • Poznałam krótkie historie kocich bohaterów, którzy zapisali się na kartach historii.
  • Dowiedziałam się, że koty brały udział nawet w wojnie.

Planer to nie tylko ciekawe informacje i sporo miejsca na zapiski. To po prostu ładna rzecz, która cieszy oko. „Kocie anegdoty” są w ogóle bardzo starannie wydane. Świetna okładka daje szansę użytkowania przez cały rok, każdego dnia, a bogate wnętrze zapewnia spore szanse, że kalendarz się nam nie znudzi.

Koci kalendarz w wersji na rok 2019 miałam w ręku rok temu. Przyznam, że najnowsze wydanie, na 2020 rok, jeszcze bardziej mi się podoba. Polecam zajrzeć, a najlepiej zatrzymać na dłużej lub wręczyć osobie lubiącej koty! Będziecie zachwycone!

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>