Główne menu

Kogo oczarujesz zniewalającym spojrzeniem? KONKURS Inveo

Od wieków jasne jest to, że oczy są zwierciadłem duszy, wyrażają emocje, charakter, wysyłają sygnały, których trudno nie dostrzec. Spojrzenie mówi prawie wszystko, dlatego poszukiwanie kontaktu wzrokowego jest tak częste w relacjach prywatnych i zawodowych.  Stanowi niemijającą inspirację dla wielu pokoleń poetów, twórców, jego znaczenie badają psychologowie i biolodzy. 

Oczy to również gęste, długie i zdrowe rzęsy, które są niezmiennie entuzjastycznie odbierane. Nie tylko chronią, ale przede wszystkim są niezawodnym wabikiem, kobiecym atutem. Niestety nie każda z nas może się pochwalić pięknym wachlarzem rzęs, znaczenie w tym zakresie ma nie tylko genetyka, ale również niewłaściwa dieta lub nieprawidłowe zabiegi pielęgnacyjne.

Na szczęście jest sposób na kruche, matowe i przerzedzone rzęsy: produkty Inveo z laboratorium kosmetycznego Coloris. Regularne stosowanie serum Inveo sprawia, że rzęsy stają się gęste i wyraźnie dłuższe. Aplikacja jest bardzo prosta – wystarczą dwa ruchy dłonią każdego dnia..

Chcesz sprawdzić, jaki efekt uda Ci się uzyskać z Inveo?

Nic prostszego… Weź udział w naszej zabawie!

Zadanie konkursowe

Odpowiedz na pytanie, kogo oczarujesz zniewalającym spojrzeniem, który uzyskasz dzięki Inveo?

Swoją odpowiedź wyślij na adres konkurs@kobietapo30.pl z dopiskiem „Serum Inveo”. Nie zapomnij podpisać wiadomości imieniem i nazwiskiem.

Nagrody

Mamy dla Was aż 5 zestawów superproduktów do pielęgnacji rzęs i okolic oka ufundowanych przez właściciela marki Inveo.

Każdy zestaw składa się z dwóch produktów:

  • serum do rzęs rewitalizujące i pielęgnujące Inveo opierające swoje działanie o pochodne prostaglandyn, składnik leczniczy, który nie tylko chroni oko, ale przede wszystkim wzmacnia i odżywia rzęsy. W serum zastosowano również ekstrakt z ziela świetlika, bogatego w garbniki, glikozydy i kwasy fenolowe. Produkt odpowiada wymaganiom skóry atopowej i szczególnie wrażliwej.
  • delikatny płyn micelarny Inveo – produkt pomocniczy, do oczyszczania okolic oka, polecany do stosowania przed nałożeniem serum. Wykazuje działanie nawilżające i łagodzące.

Do kogo trafią produkty Inveo? Może właśnie do Ciebie?

Weź udział w konkursie!

 

Szczegółowy regulamin znajduje się tutaj.

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>