Główne menu

Inf. prasowa
Kremy rozjaśniające do włosów – który wybrać?

Rozjaśnianie włosów do pewnego momentu było sprawą kontrowersyjną – bo działającą na szkodę łodydze włosa. Jednak tylko do czasu – odkąd stworzono L’Oréal krem rozjaśniający, kobiety mogą stać się blondynkami z dnia na dzień, nie obawiając się o kondycję swoich rozjaśnionych pasm!

Na czym polega rozjaśnianie włosów?

Aby uzyskać trwały efekt jasnych blond włosów, nie ma innego wyjścia, jak tylko wypłukać naturalny ciemny pigment. Im więcej barwnika jest we włosach, tym ciemniejszy mają one kolor. Analogicznie – mniejsza zawartość pigmentu pozwala na uzyskanie jaśniejszych odcieni brązu lub blond. Zdarza się, że kobiety dostają cechy urody dokładnie inne od tych, jakie im się marzą. Gdy mają włosy proste – marzą o burzy kręconych. Gdy mają naturalnie kręcone, prostują je. Gdy są szatynkami, pragną być subtelnymi blondynkami… i tak dalej. Dlatego właśnie narzędzia i kosmetyki do modelowania oraz farbowania włosów są tak popularne – aby dogodzić każdej kobiecie! Jasny blond można uzyskać na drodze chemicznej. Polega to na otworzeniu łusek włosa i wpuszczeniu tam składników chemicznych, które doprowadzą do procesu utleniania i tym samym wypłuczą ciemny pigment z włosa.

 

Stare metody rozjaśniania w porównaniu z nowymi

Dawniej do rozjaśniania włosów używano drastycznych metod, na przykład silnej wody utlenionej lub mocnych rozjaśniaczy. Powodowały one, że rzeczywiście w krótkim czasie udawało się utlenić barwnik we włosach. Jednak metody te były o tyle drastyczne, że niszczyły strukturę włosa. Przetrzymując specyfik o kilka minut dłużej na włosach, można było nawet je spalić – zniszczyć tak, że były nie do odratowania! Dlatego współczesne produkty do rozjaśniania, takie jak L’Oréal krem rozjaśniający, bazują nie tylko na efektywnym rozjaśnianiu, ale przede wszystkim na solidnym wzmocnieniu i odbudowie rozjaśnianych włosów.

Jak działa L’Oréal krem rozjaśniający?

L’Oréal krem rozjaśniający to kosmetyk do rozjaśniania włosów nowej generacji. Jego absolutną bazą są składniki o działaniu głęboko odżywiającym i wzmacniającym włosy, a dopiero w drugiej kolejności dbającym o jego rozjaśnienie. Oddziaływanie tych dwóch cech jest tak spójne, że kosmetyk jest wyjątkowo łatwy w aplikacji i pozwala na uzyskanie fenomenalnych efektów kolorystycznych na włosach bez ich niszczenia! Głównym składnikiem produktu są nutri-ceramidy odbudowujące włosy, które odpowiadają za super efekt odżywienia, gładkości i wzmocnienia po zabiegu rozjaśnienia. Innowacyjna formuła kremu sprawia, że można nim bardzo bezpiecznie rozjaśniać włosy bez odwiedzania fryzjera i wydawania majątku na profesjonalne rozjaśnianie!

Który krem do rozjaśniania włosów wybrać dla efektu bronde?

Efekt bronde to najmodniejszy odcień na włosach w tym sezonie! Jego nazwa to połączenie słów bronze i blonde – i jak łatwo się domyślić, kolor ten jest również ich połączeniem. To fantastyczny jasny brąz przetykany nieregularnymi świetlistymi pasemkami blondu, dającymi efekt rozjaśnienia pasm przez słońce w sposób naturalny. L’Oréal krem rozjaśniający do bronde jest bogaty w formułę odżywczą, dzięki której twoje włosy staną się lśniące po farbowaniu. Opakowanie zawiera również specjalną szczoteczkę ułatwiającą rozprowadzanie kremu na włosach. Bez względu na to, jaki efekt rozjaśnienia chcesz uzyskać, wybieraj kosmetyki drogeryjne, które ci to ułatwią w sposób bezpieczny. Niech to będą kremy rozjaśniające – klasyczne i drastyczne rozjaśniacze już dawno wyszły z użycia i nie warto do nich wracać! Wybierz krem, którego bogaty skład odżywczy pozwoli ci uzyskać wymarzony efekt samodzielnie, w domu, bez obawy o spalenie końcówek, gdy przegapi się odliczone 20 minut trzymania specyfiku na włosach! Na szczęście dziś w drogeriach mamy pełen dostęp do kosmetyków najnowszej generacji. Nie musimy obawiać się o zniszczenie swoich cienkich, delikatnych włosów. Możemy też wybrać taką farbę lub rozjaśniacz, które zaprowadzą nas wprost do tego najbardziej wymarzonego efektu na włosach – bez wizyty u fryzjera!

  2 komentarze

 • Mozaika Rzeczywistości

  To fakt, gdzie nie zadzwonimy po jakimś czasie bez kontaktu to pojawia się wieść o jakiejś chorobie. Strach dzwonić powoli.

  Dzięki, na razie jest wszystko ok. Nie można narzekać.

  Pozdrawiam!

 • Królowa Karo

  Jeśli chodzi o koloryzację włosów, ja jednak zdaję się wyłącznie na fryzjera.

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>