Główne menu

Krótkie włosy po 30 – najmodniejsze fryzury

Podobno z wiekiem skracamy włosy. Im jesteśmy starsze, tym częściej decydujemy się na krótkie włosy, które są wygodniejsze, mniej skomplikowane w codziennym układaniu i pasują właściwie każdemu. Nic dziwnego, że wygrywają z dłuższymi, pięknymi, choć bardziej wymagającymi włosami.

Krótkie włosy po 30

„Kobieta, która ścina włosy, ma zamiar zmienić swoje życie” powiedziała Coco Chanel i miała dużo racji. To, jak wyglądamy i jak zmieniamy się sporo mówi o nas samych. Nasze fryzury mają moc wypowiadania się za nas. Stają się naszą wizytówką, tego, co i jak myślimy. Potrafią dodać nam pewności siebie, zmienić sposób poruszania się i znacznie ułatwić codzienne życie.

Krótkie włosy wybieramy nie tylko latem, ale również po to, by coś w sobie zmienić, by podkreślić rysy twarzy. Możliwości mamy mnóstwo: zaczynając od fryzur postrzępionych, potarganych, poprzez gładkie i idealnie ułożone, a kończąc na odważnych geometrycznych cięciach.

 

 

Krótkie włosy – klasyczny lob

Klasyczna fryzura, wszechstronna w stylizacji, a do tego wystarczająca długa, dla osób niezdecydowanych. Świetnie wygląda, nawet jeśli masz cienkie włosy.

klasyczny lob

Krótkie włosy – większa objętość

Świetna fryzura która odsłania twarz, pozwala podkreślić rysy twarzy, dodatkowo jest świeża i niezwykle naturalna. Gwarantuje większą objętość i koniec z oklapniętymi włosami.

krótkie włosy po 30

Klasyczny bob

Jeśli marzą Ci się krótkie włosy, oczywiście warto rozważyć klasyczne cięcie w formie boba. Teraz dostępne już w setkach odmian. Którą wybierzesz?

krótkie włosy po 30

Naprawdę krótkie fryzury

Czasami potrzebujemy naprawdę odważnej odmiany. I jeśli zmieniamy fryzurę z długich, półkrótkich włosów możemy wybrać wśród naprawdę krótkich fryzur.

krótkie włosy po 30

Zalety krótkich włosów:

 • pasują każdemu,
 • można je szybko umyć i wystylizować,
 • są wygodne w noszeniu,
 • dostępne są w nieskończenie wielu formach.

  9 komentarzy

 • mlodakk

  Ja niedawno miałam już naprawdę długie włosy i nie wytrzymałam ścięłam teraz mam krótkie

 • jotka

  Wbrew pozorom, krótkie fryzury nie są łatwe w utrzymaniu i ważne jest dobre strzyżenie 🙂

 • Anna Niezgódka

  ma obecnie fryzurę nr 4, bob blondynki 🙂

 • Igomama

  Ładne te fryzurki. Nigdy nie odważyłabym się na bardzo krótkie ścięcie włosów typu „chłopczyca”, ale propozycja na przedostatnim zdjęciu bardzo do mnie przemawia i… może, może.
  Choć przy małym dziecku najwygodniej mieć włosy, które można spiąć w kok lub w kitek.

 • Kasia i jej kobiecy świat

  Od kilku lat noszę średniej długości fryzurkę -tak zwanego boba. Mam lekko kręcone włosy i taki long-bob najlepiej się u mnie sprawdza.

 • Jola (Pixel Kolor)

  Kiedyś miałam krótkie włosy. Już tyle długości przerabiałam. Obecnie mam długi i nie ścinam. Swoje włosy musiałabym po każdym myciu układać, a nie koniecznie mi się chce.

 • Sylwia W.

  Krótsze włosy są świetnym rozwiązaniem dla osób z cienkimi włosami. Wydaje się wtedy, że jest ich wtedy zdecydowanie więcej 🙂

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>