Główne menu

Kto kończy w tym roku 35 lat tak jak Ty?

Kobieta po 30 może więcej. A ta która ma 35 lat, to już kobieta po 30 w pełni. 🙂 I warto ten fakt wykorzystać. Zwłaszcza do tego, by czerpać z życiowego doświadczenia, wyciągać z niego lekcje i bawić się życiem. Bo na nic nie jest za późno, ale też…szkoda czasu na zbyt długie myślenie i planowanie, jak coś zrobić. Lepiej działać niż ciągle czekać na idealne warunki. Gdy masz 35 lat, pozostało 5 lat do 40. I co teraz? I nic! 🙂

Na dziś proponuję Ci, byś zobaczyła trzy znane kobiety, które są w Twoim wieku. A po drugie zapraszam Cię do lektury artykułu, który powinna przeczytać każda kobieta w wieku 35 lat. Powód? Dowiesz się, jeśli jeszcze tego nie wiesz, dlaczego jesteś szczęściarą. Gotowa?

35 lat

Scarlett Johansson

Zacznijmy od Scarlett, bo ona…już niedługo, bo w listopadzie skończy 36 lat. Póki co ma jeszcze 35. Amerykańska aktorka i piosenkarka ma rzesze fanów. Należysz do jego grona?

 

Keira Knightley

Do grona szczęśliwych 35 latek dołączyła 26 marca Keira Knightley. Tak, rocznik 1985. Brytyjska aktorka została nominowana do Oscara za pierwszoplanową w filmie „Duma i uprzedzenie”. Keira pochodzi z rodziny aktorskiej, już w wieku 3 lat poprosiła rodziców o wynajęciu dla niej…agenta. Czyli od zawsze wiedziała, czego chce…;)

 

Amanda Seyfried

Do grona kobiet 35 letnich 3 grudnia dołączy Amanda Seyfried. Sławę zdobyła, grą w filmie „Mamma Mia” i „Alpha Dog”. Dzisiaj uważana jest za bardzo uroczą i ..niewinną aktorką. Może dlatego zagrała w horrorze. 😉

 

Dobrze mieć 35 lat, prawda? 🙂

  4 komentarze

 • Ultra

  Myślę, że w każdym wieku można, jeśli tylko są chęci do działania, zrobienia, czy zmiany swojego życia. Natomiast z aktorek nie brałabym przykładu, gdyż skupione na wyglądzie, zapominają, że on nie jest najważniejszy w życiu kobiety.
  Serdeczności zasyłam

 • Agnieszka

  Szkoda że w gronie przywolywanych wzorów znalazły się tylko aktorki, nie sądzę aby tylko w tej branży wiek 35 lat był atutem kobiety, spodziewalam się lepszych przykładów, w końcu świat pełen jest kobiet sukcesu w obszarze biznesu, polityki, nauki itd. Czy może jednak nie?;)

 • Gosia

  Ja. W styczniu Niedowierzam bo duchowo zatrzymałam się gdzieś na etapie 18

 • Małgorzata

  14. 06. Zaczęłam 36 lat. I bardzo podoba mi się mój wiek

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>