Główne menu

Kto pojedzie na weekend na Mazury? Wyniki konkursu!

Kochane,

3 dni w Hotelu Anders na Mazurach rozpaliło Wasze i nasze zmysły. Nagroda zmotywowała do przemyśleń i uruchomienia kreatywności. Nic dziwnego – kto by nie chciał spędzić weekendu w niesamowitym, pięknym Hotelu, z wybraną osobą, korzystając ze smacznej kuchni i niebanalnych atrakcji.

Hotel-Anders-logotyp-dla-KidsTravel-1-1170x570

Gorąco gratulujemy Osobie, która wysłała do nas poniższą odpowiedź. Ewo, spędzisz kilka niesamowitych chwil w uroczym miejscu, gdy wrócisz – liczymy na sprawozdanie. Baw się dobrze! 🙂

Oto zwycięska odpowiedź, w czym tkwi kobieca siła, Laureatka odpowiada: w kobiecości – w połączeniu skrajności, delikatnych elementów tworzących pełnię, w odnajdywaniu swojej kobiecości.

 

Kobiecość to kwiat, to poranna rosa, śpiew ptaków, pierwsze promienie słońca po nocy.

Kobiecość to powiew wiatru, szum morza i zachód słońca po gorącym dniu.
Kobiecość to również zapach kawy i ciepłego chleba. Tak romantycznie można by rozprawiać o wyobrażeniu kobiety.

A w codziennym życiu kobiecość to uśmiech, ciepły ton głosu, piękny zapach, powłóczyste spojrzenie, szelest jedwabnej sukienki i odgłos stawianych kroków w szpilkach.
Kobiecość to również empatia i wrażliwość na otaczający świat. Kobiecość to również pragnienie czułości, uwagi oraz potrzeba motywowania do samorealizacji. Dla większości kobiet to również macierzyństwo.

To słowo jest bardzo bogate, ma wiele twarzy i pozwala rozwijać się wyobraźni.
Na pewno ma wydźwięk pozytywny, dlatego życzę nam kobietom, byśmy odnajdowały w sobie najgłębsze pokłady kobiecości, by życie można było przeżyć tylko w najpiękniejszych barwach. Byśmy umiały dawać, ale również brać. By spełnienie było stuprocentowe.” Ewa Tomaszewska

 

Dziękujemy za wszystkie odpowiedzi, które nas wzruszyły i zaintrygowały. Już wkrótce wrócimy do Was z kolejnym świetnym konkursem!

  26 komentarzy

 • Anna

  Pytanie konkursowe brzmiało: „W czym tkwi kobieca siła?”. Przepraszam, ale czytam nagrodzoną pracę wielokrotnie i mam wrażenie, że jest mocno nie na temat. Pani o kobiecości i o tym co ją wyraża, ale nie wspomina o źródłach kobiecej siły. Nie rozumiem wyboru Jury.

 • Justyna

  Pytaniem było w czym tkwi kobieca siła, a nie co to jest kobiecość…

 • Uczestniczka

  Gratuluję Pani Ewie, ale teraz widzę, że powinnam była napisać coś słodkiego i banalnego. Takie odpowiedzi są tu chwytliwe. Jestem w lekkim szoku 🙂

 • Asia

  Kobieca siła tkwi w kobiecości 🙂 I właśnie z tym się zgadzam. Pozdrawiam serdecznie!

 • Maja

  Bosz…Kobiety nie umiecie przegrywać?
  Piękna odpowiedź. Gratuluję!

  • Anna

   Ale tu nie chodzi o nieumiejętność przegrywania, tylko o to, że odpowiedź nie jest na temat. Po prostu. Nie mówię, że jest nieciekawa. Że nie jest „artystyczna”. Bo jest. Ale nie odpowiada na zadane pytanie. Argument, że siła kobiety tkwi w kobiecości jest tym samym, że męska w męskości, dziecięca w dzieciństwie, a przyciągania w grawitacji.

   • dorota

    Aniu, rozumiem, nie zgadzasz się z werdyktem. Masz do tego prawo. Pozdrawiam i życzę udanego dnia!

    • Anna

     Pani Doroto, ja jedynie nie rozumiem jakimi kryteriami kierowało się Jury. Tylko tyle. A werdykt szanuję, bo decyzja o nagrodzeniu czyjeś odpowiedzi zawsze jest przywilejem organizatora konkursu. Ale szczerzę życzę pani Ewie udanego wypoczynku, bo ona jest tu laureatką i jej należą się gratulacje.
     I chciałabym podkreślić, że nadal bardzo lubię ten portal, codziennie tu zaglądam i czytam artykuły z ogromną ciekawością. Dla mnie kobieta30.pl jest jednym z nielicznych miejsc dla kobiet w sieci, w którym mogę przeczytać wartościowe rzeczy, w dodatku pisane na wysokim poziomie. Miłego dnia! 🙂

     • dorota

      Dziękuję za miłe słowa w imieniu Osób, które tworzą to miejsce. Pozdrawiam i wszystkiego dobrego! 🙂

 • Martyna

  Takie tu przepychanki, dziewczyny – ja nie wygrałam, ale wezmę udział w kolejnych konkursach. Lubię tę stronę i dziwię się Wam w powyższych komentarzach

  • Uczestniczka

   Jest wolność słowa, więc mam prawo wyrazić swoje zdanie, a nawet niesmak 🙂 Z przyjemnością przegrałabym z autorką oryginalnego, szczerego i ciekawego tekstu, a przede wszystkim takiego, który odpowiada na pytanie konkursowe! Wyłonienie zwyciężczyni należało do Jury i to do niego mam pretensje! Nie będę się już rozwodzić na ten temat, ale jestem zażenowana. Miłego dnia i pozdrawiam!

   • Oktawia

    Uczestniczko! Czy na prawdę można powiedzieć, że ten tekst nie jest oryginalny i szczery? Przecież nie jest on plagiatem. Pani Ewa napisała go samodzielnie, więc skąd powątpiewanie w oryginalność i szczerość tego tekstu? Nie sądzę, by pisała coś bez wewnętrznego przekonania o tym. Być może Jury miało pretensje do Ciebie,bo twój tekst może nawet zbyt bardzo trzymał się tematu, przez co zabrakło mu polotu i spontaniczności. Poza tym Jury decyduje o zwycięstwie na podstawie subiektywnej, suwerennej opinii o tekście. Widocznie tekst Pani Ewy spodobał im się najbardziej. Tak jak mówiłaś, jest wolność słowa i poglądów. Dla wszystkich – również dla Jury. Jeśli tekst o kobiecości Pani Ewy spodobał im się najbardziej i ich zdaniem najlepiej odpowiada na konkursowe pytanie to mają prawo tak sądzić. Nieco się rozpisałam, ale nie mogę znieść tej polskiej mentalności. Zamiast pisać o swoim zażenowaniu (nie wiem czym) dlaczego nie można by tak po prostu pogratulować zwycięzcy? Zwycięzcy wybranemu przez subiektywną ocenę Jury. Życzę Ci Uczestniczko pogody ducha i miłego dnia. A przede wszystkim trochę dystansu do rzeczywistości.

 • Socjopatka

  gratuluję :)) piękna odpowiedź! 😉

 • Alicja

  Gratulacje 🙂

 • Zawód Kobieta

  Inspirująca wypowiedź 🙂 a zwyciężczyni gratuluję, bo nagroda cudowna 🙂

 • Katrina

  Gratuluję ale faktycznie odpowiedź nie na temat bo pytanie w czym tkwi kobieca siła, a Ewa odpowiadała co to jest kobiecość… – czyli w myśl zasady mów byle się podobało 🙂

 • Ola

  Gratuluję. Zgadzam się nasza siła tkwi w kobiecości, a ta ma różne twarze 🙂 Możemy być silne na wiele sposobów, w zależności od okoliczności 🙂

  • dorota

   Pytanie: w czym tkwi kobieca siła? Odpowiedź: w kobiecości i wytłumaczenie.

   Co do samego konkursu i jego przebiegu – dostaliśmy mnóstwo odpowiedzi, niestety wiele…w postaci plagiatów. Osoby biorące udział w zabawie zgodziły się z zasadami regulaminu, potwierdziły, że mają prawa autorskie do odpowiedzi, a tymczasem kilkanaście odpowiedzi powstało metodą „kopiuj-wklej”. Zrozumiała jest chęć wygranej, ale styl, w jaki próbuje się to osiągnąć, jest niski.

   Przykro mi, że niektóre z Was są zdania, że odpowiedź konkursowa nie jest odpowiednio dobra. Macie prawo tak sądzić. Niestety nagroda była jedna i nie jesteśmy w stanie wyróżnić wszystkich. Gdy wymyślimy sposób, by każdy mógł wygrać, na pewno się nim podzielimy, a póki co – pozdrawiamy serdecznie!

 • Iga

  Piękna odpowiedź, prosta ale prawdziwa gratuluje 🙂 Zazdroszcze tez 🙂

 • Andanowa

  Gratulacje dla zwyciężczyni! 🙂

 • Małgosia

  Piękna odpowiedź 🙂 Wszystkiego najlepszego dla Was kobietki, a hotel Anders i tak odwiedzę 😀

 • Alll

  Też chciałabym wygrać 🙂 Gratuluję

 • Olenka

  Bo to najfajniejsza strona jest 🙂

 • Ewa

  Kobietki !
  Wróciłam z hotelu Andres…
  Warto było tego doświadczyć. Odrobina luksusu w zwykłej codziennosci to wspaniała odmiana.
  Nagrodowy pobyt w tym eleganckim hotelu był swietnie zaplanowany. Moc atrakcji nie pozwalała na bezczynność. Niebiańska kuchnia usprawiedliwiała łakomstwo. Nadmiar kalorii spalałam na basenie i sali fitnes. Romantyczna kolacja przy swiecach rozbudziła zmysły, a kubki smakowe oszalały z wrażenia… Tańce w klubie nocnym pozwoliły uwolnić energię ,by hormony szczescia wirowały w powietrzu.
  Ukojenie emocji przyniosly zajecia plastyczne. Glina była wdziecznym materiałem i pozwalała na twórczą fantazje. Pamiątkowe rękodzieło utrwali wspomnienia tego weekendu.
  Zachęcam do aktywnosci i odkrywania swojej kobiecości.
  Pozdrawiam
  Ewa Tomaszewska

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>