Główne menu

Ma 70 lat. Wygląda na 30

Jej matka i babcia zmarły na raka piersi. Pierwsza w wieku 47 lat, druga w wieku 36 lat. Siostry babci również odeszły w młodym wieku, chorując na nowotwór. W rodzinie pokaźne „żniwo” zbiera cukrzyca. Dlatego ona postanowiła żyć inaczej. Dzisiaj jest babcią, ma 70 lat, a wygląda na 30-ści.

Pani Larkins jest wegetarianką, stosuje zasady surowej diety, czyli raw food – polega ona na tym, że je się warzywa, owoce, kiełki, nasiona – posiłki na surowo lub lekko podgrzane do temperatury maksymalnie 60 stopni. 70-latka sama uprawia warzywa i zioła, zbiera też deszczówkę, przygotowuje soki i przeciery.

Nie korzysta z konwencjonalnej medycyny, nie bierze żadnych leków, nawet Aspiryny. Wierzy w znane słowa Hipokratesa: „Niech pożywienie będzie Twoim lekiem, a lek Twoim jedzeniem”.

Gdy wychodzi gdzieś z mężem, często słyszy komentarzem, że spaceruje z własnym ojcem, a nie życiowym partnerem.

Zadziwiające, prawda?

    Komentarz ( 1 )

  • Kasia

    wow, wygląda zdumiewająco, nieprawdopodobnie, ale coś w tym jest. myślę, że sami sobie szkodzimy tym :dobrobytem”, cukrem, masą przekąsek, ciągłym podjadaniem…a tu wystarczy warzywa same. szkoda, że to takie trudne

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>