Główne menu

„Magiczne drzewo. Zaginiona para” – pewnik pod choinkę na ostatnią chwilę

Są takie książki, które są pewnikiem. Ich wręczenie wywołuje niemal zawsze uśmiech na twarzy. I co najważniejsze nie są one odstawione na półkę, tylko zachłannie czytane przez najmłodszych. Jedną z takich propozycji jest „Magiczne Drzewo” Andrzeja Maleszki, w najnowszej odsłonie „Zaginiona para”. Książkę otrzymaliśmy od wydawnictwa Znak, mieliśmy okazję ją przeczytać i gorąco polecamy!

Bestseller na święta i nie tylko na święta

Co kupić na ostatnią chwilę? Zwłaszcza dla dziecka, które wszystko ma? Oczywiście książkę. Najlepiej nowość na rynku, która będzie potem czytana, a nie tylko podziwiana z daleka, na półce.

„Magiczne Drzewo” to dobrze znana młodym czytelnikom seria książek o przygodach dzieci. Lekka w lekturze, do tego zabawna i mądra. Można stwierdzić, że doskonała do miłego spędzenia czasu!

W serii ukazały się „Czerwone krzesło”, „Tajemnie mostu”, „Olbrzym”, „Pojedynek”, czy „Geniusz”. Seria liczy obecnie 13 fantastycznych przygodowych książek dla młodego czytelnika. Każda część stanowi całość. Można czytać ją niezależnie. Nie trzeba znać wszystkich części, nie trzeba też czytać po kolei. Można przygodę z Magicznym Drzewem zacząć od ostatniej części, właśnie wydanej „Zaginionej pary”.

Co o tym sądzimy?

Najnowszą książkę Andrzeja Maleszki przeczytały dziesięciolatka i prawie trzynastolatka. Werdykt – „to jest super”. Jak to zwykle przy książkach, które naprawdę wciągają trudno było dziewczyny oderwać od przeczytania jeszcze jednej strony. Liczyło się tylko czytanie…! Jeśli zależy Ci na takim efekcie, jest to
pozycja, którą warto się zainteresować.

O czym jest książka?

Na okładce, w informacji od wydawcy czytamy: „Kuki, Gabi i Blubek chcą ocalić swoją szkołę, która ma być zburzona. Znajdują magiczny przedmiot. Jednak by użyć jego mocy, muszą zdobyć zaginioną część.

Walczą z olbrzymim Łowcą i oszustami sprzedającymi znikające zabawki…” Książka trzyma w napięciu. Jest to typowa książka przygodowa, trzymająca w napięciu. Sporo się dzieje, trudno się oderwać. Jest też zabawnie! Warto zajrzeć.

Książka otrzymana od Wydawnictwa Znak. Dziękujemy za egzemplarz recenzyjny.

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>