Główne menu

Maseczka z koronki – styl dla niezdecydowanych?

Noszenie maseczki jednym weszło w krew. Inni się buntują. Nie lubią i nie akceptują tego rozwiązania. Nie widzą też sensu.  Nic dziwnego, że powstało wiele rozwiązań, które mają przekonać nieprzekonanych. Czasami na znak solidarności, niekoniecznie na serio, innym razem w wersji jak najbardziej praktycznej. Oto maseczki z koronki. Na co dzień i na specjalne okazje. I teraz pytanie brzmi, co Ty na to?

Maseczka z koronki w wydaniu klasycznym

Centrum Koronki Koniakowskiej, które zasłynęło ze stringów z koronki, ma propozycje również na te nietypowe czasy. Jest nią maseczka koronkowa, z charakterystycznym motywem kwiatowym i sercem w centrum. Na znak solidarności.

Pytanie tylko na ile taka maseczka spełnia swoją podstawową funkcję.

maseczka z koronki

Elegancka maseczka koronkowa

W czasach ogłoszonej pandemii zdarzają się ważne uroczystości. Te wymagają czasami od nas założenia czegoś „ekstra”. Nie bardzo do wyjściowych kreacji pasują bawełniane czy jednorazowe maseczki.

Z propozycją przychodzą producenci mający w swojej ofercie „wyjściowe maseczki”, na przykład takie, jak ta.

maseczka z koronki

źródło: https://www.sklep-kasiamiciak.pl/promocje/koronkowa-maseczka/

koronkowa maseczka

źródło: https://www.futrakaribu.pl/product-pol-1692-Koronkowa-maseczka-ochronna-w-kolorze-bezowym-nude-edycja-limitowana.html

I co Wy na to?

  8 komentarzy

 • Ana

  Maseczka nas nie ochroni, ale dzięki niej my nie zarażamy.

 • Aneta

  I teraz zastanówmy się, jaki to element ochronny i czy naprawdę chodzi o właściwości ochronne w zasłanianiu ust i nosa…

 • Anna

  Zaliczam się do osób co nie akceptują tego rozwiązania

 • Ewa

  Koronkowe maseczki? Równie dobrze można dziergany obrus założyć

 • Alicja

  Maseczki nie są po to żeby chronić prze wirusem ‍♀️ żadne z tych które noszą ludzie w sklepach czy autobusach. Maseczka jest po to żeby ludzie pamiętali ze jest epidemia. Jak kawałek szmatki, jakiejkolwiek, ma chronić przed wirusem który jest mniejszy niż oczka każdej tkaniny?

 • Karolina

  Nie nosimy maseczek. Ani ani moje dzieci. Nie będziemy się dusic ani narażać na choroby skóry i płuc.

 • Dorota

  Taka maseczka chroni przed wirusem jak stringi d*pe przed zimnem

 • Jola

  Najciekawsze jest to ze jak wymuszają na nas noszenie maseczkę nagle wirus znowu atakuje – nosząc maski sami upośledzony swój układ immunologiczny i jesteśmy podatni na wszystko , i chyba o to im chodzi żeby zwykły kaszel stał się choroba śmiertelna .
  Bo chodząc w maskach tylko chodujemy bakterie i pleśń w swoich płucach
  Wystarczy pomyśleć ze jeśli płuca nie będą się oczyszczać to oczywiste ze będziemy mieć choroby płuc i ten ich demoniczny covid ….
  Ale ludzie myślą to co karzą im myśleć ….
  Prostu przypadek – dlaczego w krajach gdzie nakaz maja nosić burki jest tak samo dużo zachorowań?Przeciez kobiety powinny nie chorować

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>