Główne menu

Nie masz ochoty na seks z mężem…Błąd! Napraw TO!

Zanim za niego wyszłaś i zamieszkaliście razem, najprawdopodobniej marzyłaś o tych chwilach spokoju, kiedy będziesz mogła zasypiać w jego ramionach. Wydawało Ci się to takie cudowne, mieć go blisko i czuć jego zapach. Wykorzystywałaś każdą chwilę, by pokazać, jak bardzo go kochasz…

Aż przyszedł czas tak zwanego normalnego życia, szarej codzienności, kiedy nie ma się czasu na nic, a pod koniec dnia marzy się tylko o zaśnięciu. Nagle wystarczające stały się całuski trzylatka, wyznania miłosne dwulatki i wtulanie w ramiona niemowlaka. Albo kluczowa stała się kariera i nadgodziny w pracy. Reszta…zeszła na dalszy plan. On jest dorosły. Kocha Cię. Zrozumie, że nie masz czasu, że nie masz ochoty na seks. Wieczorem? Jestem przecież wykończona!

Ale czy Ty tak naprawdę rozumiesz siebie?

Istnieje mnóstwo powodów, dla których powinnaś kochać się z NIM codziennie. Nie raz w tygodniu, czy dwa razy w miesiącu. Codziennie.

Jesteś kobietą

Kobieta i mężczyznaNie matką, nie robotem podcierającym pupy i wycierającym podłogi, nakładającym jedzenie na talerze, piorącym, odkurzającym, przytakującym szefowi, malującym rzęsy, bo tak trzeba.

Jesteś kobietą i to Cię zobowiązuje do tego, by nie ignorować swoich potrzeb, by ich nie zagłuszać, przeciwnie – jesteś po to, by wsłuchiwać się w siebie i dać sobie szansę na przeżywanie chwili każdym skrawkiem ciała.

Masz w domu mężczyznę

Nie zapominaj o tym. Mężczyźni wbrew wielu teoriom i spekulacjom, są tak naprawdę prości. Muszą jeść, pracować i mieć kobietę, z którą będą uprawiać seks.

Dlatego zamiast się dąsać, pokaż mu, że go kochasz…Będziesz zdumiona, co on będzie w stanie zrobić dla Ciebie, gdy ugryziesz się w język, przestaniesz narzekać i dasz się ponieść emocjom…

Zyski? Traktując go jak człowieka, będziesz miała w domu człowieka. Spokojnego, wyluzowanego, szczęśliwego.

Czas tylko dla niego

Masz czas na pracę, dla dzieci, na ćwiczenia, gotowanie, sprzątanie, zakupy. Ale nie masz czasu na seks. Nie masz czasu dla niego. Chwili, kiedy nie będziecie dyskutować o córce, synu, nieuregulowanym rachunku, liście zakupów, ale będziecie tylko dla siebie, bez pośpiechu, w miłej atmosferze.

Czy to nie jest dziwne? Gdy się bliżej temu przyjrzeć?

Seks łagodzi stres

Kto dzisiaj nie jest zestresowany? Kto czymś się nie martwi?

No właśnie…Żyjemy bardzo intensywnie, jesteśmy spięci (co zauważa każdy masażysta, próbując rozluźnić mięśnie w trakcie masażu), tymczasem seks pozwala się zresetować i zregenerować, odzyskać harmonię. Jest dostępny dla każdej osoby w związku i bardzo przyjemny. Lepszy niż tabletka czy wizyta u psychologa.

Przyjemność dla Ciebie

Dlaczego odmawiasz sobie przyjemności? Jesteś szalona? Naprawdę nie chcesz przeżywać orgazmu każdej nocy? Dlaczego nie?

Nie dawkuj sobie szczęścia. Czerp z życia tu i teraz.

Reszta może poczekać. Życie nie zatrzyma się dla Ciebie. Co jest ważniejsze Ty czy brudna podłoga i naczynia w zlewie?

 

 

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>