Główne menu

Nie masz ochoty na seks z mężem…Błąd! Napraw TO!

Zanim za niego wyszłaś i zamieszkaliście razem, najprawdopodobniej marzyłaś o tych chwilach spokoju, kiedy będziesz mogła zasypiać w jego ramionach. Wydawało Ci się to takie cudowne, mieć go blisko i czuć jego zapach. Wykorzystywałaś każdą chwilę, by pokazać, jak bardzo go kochasz…

Aż przyszedł czas tak zwanego normalnego życia, szarej codzienności, kiedy nie ma się czasu na nic, a pod koniec dnia marzy się tylko o zaśnięciu. Nagle wystarczające stały się całuski trzylatka, wyznania miłosne dwulatki i wtulanie w ramiona niemowlaka. Albo kluczowa stała się kariera i nadgodziny w pracy. Reszta…zeszła na dalszy plan. On jest dorosły. Kocha Cię. Zrozumie, że nie masz czasu, że nie masz ochoty na seks. Wieczorem? Jestem przecież wykończona!

Ale czy Ty tak naprawdę rozumiesz siebie?

Istnieje mnóstwo powodów, dla których powinnaś kochać się z NIM codziennie. Nie raz w tygodniu, czy dwa razy w miesiącu. Codziennie.

Jesteś kobietą

Kobieta i mężczyznaNie matką, nie robotem podcierającym pupy i wycierającym podłogi, nakładającym jedzenie na talerze, piorącym, odkurzającym, przytakującym szefowi, malującym rzęsy, bo tak trzeba.

Jesteś kobietą i to Cię zobowiązuje do tego, by nie ignorować swoich potrzeb, by ich nie zagłuszać, przeciwnie – jesteś po to, by wsłuchiwać się w siebie i dać sobie szansę na przeżywanie chwili każdym skrawkiem ciała.

Masz w domu mężczyznę

Nie zapominaj o tym. Mężczyźni wbrew wielu teoriom i spekulacjom, są tak naprawdę prości. Muszą jeść, pracować i mieć kobietę, z którą będą uprawiać seks.

Dlatego zamiast się dąsać, pokaż mu, że go kochasz…Będziesz zdumiona, co on będzie w stanie zrobić dla Ciebie, gdy ugryziesz się w język, przestaniesz narzekać i dasz się ponieść emocjom…

Zyski? Traktując go jak człowieka, będziesz miała w domu człowieka. Spokojnego, wyluzowanego, szczęśliwego.

Czas tylko dla niego

Masz czas na pracę, dla dzieci, na ćwiczenia, gotowanie, sprzątanie, zakupy. Ale nie masz czasu na seks. Nie masz czasu dla niego. Chwili, kiedy nie będziecie dyskutować o córce, synu, nieuregulowanym rachunku, liście zakupów, ale będziecie tylko dla siebie, bez pośpiechu, w miłej atmosferze.

Czy to nie jest dziwne? Gdy się bliżej temu przyjrzeć?

Seks łagodzi stres

Kto dzisiaj nie jest zestresowany? Kto czymś się nie martwi?

No właśnie…Żyjemy bardzo intensywnie, jesteśmy spięci (co zauważa każdy masażysta, próbując rozluźnić mięśnie w trakcie masażu), tymczasem seks pozwala się zresetować i zregenerować, odzyskać harmonię. Jest dostępny dla każdej osoby w związku i bardzo przyjemny. Lepszy niż tabletka czy wizyta u psychologa.

Przyjemność dla Ciebie

Dlaczego odmawiasz sobie przyjemności? Jesteś szalona? Naprawdę nie chcesz przeżywać orgazmu każdej nocy? Dlaczego nie?

Nie dawkuj sobie szczęścia. Czerp z życia tu i teraz.

Reszta może poczekać. Życie nie zatrzyma się dla Ciebie. Co jest ważniejsze Ty czy brudna podłoga i naczynia w zlewie?

 

 

  8 komentarzy

 • MM

  Bardzo mądry wpis! Podpisuję się w pełni!

 • xxx

  Oczywiste, ale często o tym zapominamy

 • Maro

  Rozmarzyłem się 😛

  • Ola

   Jeśli facet wytyka Ci na każdym kroku, że masz brudno, choć masz jak w muzeum a sam leży i grzebie w telefonie przez cały czas, kiedy ty po pracy zapieprzasz, żeby zdążyć ze wszystkim przed nocą i żeby móc usiąść o 21.00 i odetchnąć po ciężkim dniu, a on nagle wypoczęty włazi na ciebie, bo mu się chce…. Ja nie widzę tu przyjemności… A relaks przynosi sen, a nie idiota, ktory mysli, że jedyny jego obowiązek to pójść do pracy…

 • Rolf

  Dałem to mojej żonie do przeczytania. Powiedziała ze nie rozumie o co to i mi chodzi. Nie nauczysz psa gra na gitarze…

 • Vafs

  Wkurzają mnie te wszystkie artykuliki. Co jeśli przyjemność jest tylko jednostronna? Mój mąż ma tą przyjemność. Niestety mi nie jest dobrze, nie pamiętam już kiedy to robiliśmy. Unikam seksu bo to tylko nudny obowiązek.

 • Eliza

  „Jesteś kobietą. Nie matką, nie robotem podcierającym pupy i wycierającym podłogi, nakładającym jedzenie na talerze, piorącym, odkurzającym, przytakującym szefowi, malującym rzęsy, bo tak trzeba.” Tylko kobietą, mającą codziennie wieczorem zrobić swoje w łóżku – … bo tak trzeba. W artykule nie ma wzmianki o tym czy ta kobieta ma ochotę na ten seks, czy też ma taką potrzebę i czy jest jej przyjemnie. Zastosowanie się do niego – jak się jej nie ma – wzbudzi tylko jeszcze większe poczucie obowiązku i … niesmak.

  • Maggy

   „Nie zapominaj o tym. Mężczyźni wbrew wielu teoriom i spekulacjom, są tak naprawdę prości. Muszą jeść, pracować i mieć kobietę, z którą będą uprawiać seks.”
   – kobiety też muszą pracować, a po pracy robić jedzenie, sprzątać, prać, pomagać w lekcjach, zajmować się dziećmi, wozić na zajęcia dodatkowe, chodzić na wywiadówki. Robić zakupy, płacić rachunki i jeszcze sto inny spraw. Więc mają prawo być zmęczone i nie mieć ochoty na seks do jasnej cholery. I może gdyby mężczyźni tak z własnej i nieprzymuszonej woli mieli w swoim życiu trochę więcej priorytetów niż praca, żarcie i pukanie, to i kobiety miałyby więcej siły i ochoty.

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>