Główne menu

Czy masz w szafie wystarczająco dużo torebek? Sprawdź!

Królowa dodatków?

torebka

Oczywiście torebka.

Każda kobieta, szczególnie ta po 30-stce, powinna mieć co najmniej kilka typów torebek, gotowych do użycia: zarówno klasycznych, jak i oryginalnych, na co dzień i na specjalne okazje. Ich wygląd, sposób wykonania, kolor sporo mówi o nas – jako o kobietach. Nic dziwnego, że staramy się sprostać wyzwaniu i mieć pod ręką zawsze coś odpowiedniego, coś, co w każdej sytuacji dopełni stylizację, postawi kropkę nad i. Sprawdź, jakiego typu torebki powinnaś mieć i jakie są modne w tym sezonie.

Kopertówka – torebka wieczorowa

Po pierwsze torebka kopertówka. Mała, Zgrabna. Dopełniająca kreację. Może być klasyczna – czarna lub dodatkowo ozdobiona – cekinami, kokardą, łańcuszkami. Zazwyczaj kopertówka to torebka wieczorowa…

Ale…ostatnio wielu producentów oferuje ją również w wersji na co dzień.

Przeciętna kopertówka zmieści niewiele – puder, błyszczyk i chusteczki.

W sprzedaży znajdziemy kopertówki oversize, najczęściej są to modele ręcznie szyte, które pomieszczą znacznie więcej od kopertówek stricte wieczorowych.

    Komentarz ( 1 )

  • Małgosia

    Jak wiadomo torebek nigdy za wiele 😀 A u mnie właśnie okazało się, że nie mam żadnej małej torebki wizytowej, bo ostatnia niestety nie nadaje się już do pokazania komukolwiek. Co byście poleciły dla kobiety po 40-tce?

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>