Główne menu

„Medycyna piękności” dla kobiet dbających o siebie

Medycyna rozwija się w niewyobrażalnym tempie. Coś, co było niemożliwe lub trudne do zorganizowania jeszcze parę lat temu, dzisiaj często wykonuje się szybko i bez zbędnego problemu. Dlatego tak istotne znaczenie ma poznanie aktualnych możliwości i stanu wiedzy, by podjąć dobrą dla siebie decyzję.

W wielu przypadkach zdobycie informacji, jak usunąć defekty skórne, zmiany związane z wiekiem, jak prawidłowo pielęgnować swój typ cery, jak walczyć z chorobami włosów wystarczą, by poprawić swoje samopoczucie. Możliwość odświeżenia swojego wyglądu i usunięcia wad czy słabych punktów to dla wielu osób bardzo kusząca perspektywa, z której naprawdę warto skorzystać. Tym bardziej, że dzisiaj wiele zabiegów i metod pielęgnacji jest prostych, niebolesnych i bezpiecznych.

Medycyna_pieknosci

Medycyna piękności

Oczami doświadczonego eksperta – codzienne pielęgnacja

„Medycyna piękności” to kompendium wiedzy przygotowane przez lekarza z 20-letnim doświadczeniem, posiadającego ogromną wiedzę i stale pracującego naukowo. W ten sposób powstała książka, która zapełnia lukę na rynku, świetna dla kobiet w każdym wieku, szczególnie pań po 30-stce i starszych.

Maria Noszczyk w pierwszej części poradnika opisuje sposoby pielęgnacji poszczególnych rodzajów skóry, wymienia częste błędy i uwrażliwia na pewne pułapki, zwracając uwagę na „słabe” punkty, które warto mieć na uwadze, jeśli chcemy jak najdłużej cieszyć się młodą i jędrną skórę. Tłumaczy również jednoznacznie, w którym momencie należy zacząć stosować tak zwane kremy przeciwzmarszczkowe.

Zmiany skórne i poważniejsze problemy

Sporo miejsca Autorka poświęca opisaniu zmian powstałych w trakcie starzenia się skóry i temu, w jaki sposób można je usuwać. Koncentruje się również na zmianach obserwowanych na skórze – rozstępach, cellulicie, sposobach rzeźbienia sylwetki, nowoczesnych metodach korekcji brzucha, pomniejszania i powiększania piersi. Ostatnia część dotyczy metod pielęgnacji włosów i walki z łysieniem.

Piękno na wyciągnięcie ręki

Po lekturze tego kompletnego poradnika, merytorycznego pod każdym względem, trudno mi nie napisać o jednej sprawie. Osoby stojące przed decyzją, czy oddać się w ręce specjalisty – decydując się na zabieg czy też operację – często poszukują informacji w internecie, korzystają także z for internetowych. Niestety ta metoda ma tę wadę, że informacje zawarte w wielu miejscach online mogą być niekompletne lub nieprawdziwe. Tam, gdzie w grę wchodzi nasze zdrowie czy urody – nie można sobie na to pozwolić.

Dlatego warto zasięgnąć kompletnych i merytorycznych informacji. To pozwoli wybrać z szerokiej oferty najlepszy zabieg i następnie skonsultować swój wybór już w gabinecie lekarskim z wybranym ekspertem. „Medycyna piękności” Marii Noszczyk spełnia wszystkie oczekiwania.

Polecam!

Dziękujemy Wydawnictwu Lekarskiemu PZWL za udostępnienie egzemplarza recenzyjnego książki.

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>