Główne menu

Art. sponsorowany
Metamorfoza w domowym zaciszu – farby L’Oreal Preference

Brunetki, blondynki… a także wielbiciele i wielbicielki ognistych czerwieni, głębokich czerni, hipnotyzujących brązów oraz kolorów włosów jakichkolwiek innych niż naturalny stają przed niemałym wyzwaniem: jaką farbę wybrać, aby cieszyć się efektem o tyle wyrazistym, co długotrwałym. Pozwólcie więc, że oszczędzimy Wam wielu godzin żmudnych poszukiwań: farby L’Oreal Preference spełniają wszystkie te kryteria, szczodrze dorzucając do tej listy zalet łatwość aplikacji, pełne pokrycie siwych włosów… i jeszcze kilka istotnych pozycji.

Domowa koloryzacja – kilka ważnych zasad

Jeśli na hasło „domowa koloryzacja” ogarnia Was zgroza i trwoga, spokojnie – nie taki diabeł straszny! Wystarczy stosować się do kilku prostych zasad, aby cała misja zakończyła się pełnym sukcesem. Po pierwsze zwróćcie uwagę na ulotkę – mówiąc to, mamy na myśli dokładne przeczytanie jej od deski do deski. Znajdziemy tam bowiem wiele istotnych wyjaśnień dotyczących całego procesu farbowania włosów w domu, na które zdecydowanie warto poświęcić kilka minut.

W instrukcji tej zamieszczona jest między innymi kluczowa informacja o czasie trzymania mieszanki na włosach… w przypadku farbowania bowiem zasada „na oko” jest co najmniej ryzykowna. Jest tam również wzmianka dotycząca testu uczuleniowego, który naprawdę warto, a wręcz trzeba przeprowadzić – inaczej ryzykujemy konsekwencjami bardziej dotkliwymi niż tylko nietrafiony odcień włosów. Jeśli zaś mowa o kolorach, nad tym tematem również należy mocno się pochylić – może się bowiem zdarzyć, że pochopnie wybrana przez nas farba nie poradzi sobie z wymarzoną przez nas metamorfozą, w połączeniu z naszym aktualnym kolorem stworzy totalnie inny od zamierzonego efekt lub po prostu kompletnie nie zadziała. Pamiętajmy też o zabezpieczeniu ubrań oraz skóry przed zabrudzeniami – pomocny będzie tłusty krem bądź wazelina, a także kreacja, w której raczej nie planujemy większych wyjść. W przypadku długich włosów warto na wszelki wypadek zaopatrzyć się w dwa opakowania farby, aby uniknąć przykrej niespodzianki w postaci zbyt wczesnego wyczerpania produktu. Ważne jest też dokładne wypłukanie farby – to pozwoli na uzyskanie równomiernego efektu i ochroni skórę głowy przed ewentualnymi podrażnieniami.

Farby L’Oreal Preference – dlaczego warto?

Potentat kosmetyczny L’Oreal od lat cieszy się tak ogromnym uznaniem odbiorców na całym świecie, że praktycznie nie wyobrażamy sobie życia bez kosmetyków tej marki. Choć obecnie marka spełnia się jako producent kosmetyków z praktycznie każdej dziedziny pielęgnacji, jej początki są nierozerwalnie związane z koloryzacją włosów. Założycielem L’Oreal był bowiem francuski farmaceuta Eugene Schueller, który opracował innowacyjną formułę farby do włosów pozwalającej na bezpieczną i skuteczną zmianę odcienia. Dziedzictwo Francuza w tej dziedzinie to dziś szereg produktów doskonałej jakości, które umożliwiają samodzielną koloryzację ludziom na całym świecie. Wśród nich na prowadzenie wysuwa się legendarna już linia trwałych farb do włosów L’Oreal Preference (https://www.cocolita.pl/loreal-preference), które pozwalają na osiągnięcie efektu jak od profesjonalnego fryzjera, i to trwającego w niezmienionej formie przez niemal dwa miesiące! To zbiór kilkudziesięciu fantastycznych odcieni dopasowanych do każdego typu urody i karnacji – umożliwiają zarówno uzyskanie wymarzonego chłodnego blondu, żywej rudości czy głębokiej czerni, jak również samodzielne wykonanie naturalnego balejażu.

Mocną stroną farb L’Oreal Preference jest ich pielęgnująca formuła wzbogacona w składniki ochronne i rewitalizujące włókno włosa – między innymi pochodną witaminy E czy filtr UV. Zapewniają też stuprocentowe krycie odrostów – także tych, które spędzają sen z powiek niejednej z nas, czyli siwych. Co więcej, produkty te wyposażono w innowacyjny Aktywator połysku – L’Oreal Preference to bowiem nie tylko gwarancja intensywnego odcienia, ale także obłędnego blasku pięknie odbijającego światło. Sposób użycia tych farb jest niezwykle intuicyjny, dzięki czemu samodzielne farbowanie trwa stosunkowo krótko – odwrotnie proporcjonalnie do finalnego efektu, który dzięki nim możemy uzyskać!

Bez względu na to, czy kieruje nami chęć zmiany, szczera nienawiść do siwych włosów czy po prostu brak czasu lub funduszy, domowa koloryzacja często jest świetnym i wygodnym rozwiązaniem. Farby L’Oreal Preference natomiast nie tylko zapewniają nam głębię fenomenalnych odcieni, ale również chronią nasze włosy, a w porównaniu z cenami usług fryzjerskich – również portfele. Jeśli zatem zastanawiacie się, czy warto, przeczytajcie nasze wskazówki, a potem do dzieła. Mocno trzymamy kciuki!

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>