Główne menu

Mężczyzna, który otrze Twoje łzy…Do wynajęcia!

7900 jenów, czyli około 65 $ kosztuje usługa wynajęcia przystojnego mężczyzny, który otrze Twoje łzy, posłuży silnym ramieniem i sprawi, że w trudnych chwilach nie będziesz czuć się sama. To nie żart, ale oferta japońskiej firmy, mającej swoją siedzibę w Tokio, która idzie z duchem czasu i odpowiada na potrzeby kobiet, chcących mieć obok siebie kogoś, kto je przytuli, będzie wsparciem podczas oglądania wzruszającego filmu, pocieszy jak prawdziwy, oddany przyjaciel w trudnym momencie życia.

źródło:http://www.libre-pub.co.jp/ikemeso/ - Agencja płaczących modeli

źródło:http://www.libre-pub.co.jp/ikemeso/ – Agencja płaczących modeli

„Wspólne płakanie” to kolejna opcja dostępna w sprzedaży w Japonii, obok seksu za pieniądze, przytulania, funkcji reprezentacyjnej na rodzinnych spotkaniach, czy sprzątania mieszkania przez przystojnego mężczyznę.

To kolejny pomysł Hiroki Terai, japońskiego biznesmena, który świetnie zarobił na oferowaniu usług przygotowania imprez z powodu rozwodu lub zakończenia długoletniego związku. W 2013 roku zasłynął z przygotowania seansu filmowego, na którym połączone ze sobą za sprawą pieniędzy pary mogły płakać razem, znajdując w sobie oparcie. Teraz opcja wynajęcia mężczyzny, który otrze kobiece łzy, jest dostępna w standardzie w ofercie japońskiego przedsiębiorstwa.

Około jedna trzecia gospodarstw domowych w Japonii liczy tylko jedną osobę. W 2035 roku, według prognoz, osoby samotne będą prawdopodobnie stanowić prawie 40% japońskich gospodarstw domowych. W Japonii wskaźnik rozwodów stale idzie w górę ,a liczba zawieranych małżeństw ciągle spada. Specjaliści wskazują, że te dane dają spore szanse powodzenia ofercie „wynajmowania plączących mężczyzn”.

Więcej na ten temat

 

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>