Główne menu

Mężczyzna przed 33 rokiem jest „bezużyteczny” – teoria znanej piosenkarki

Z wiekiem mężczyzn coś jest nie tak. A właściwie z późnym dojrzewaniem przeciętnego reprezentanta płci przeciwnej. Dowód? Wiele mówiące zapytanie Zygmunta Miłoszewskiego, który sam, co nie da się ukryć, jest mężczyzną , brzmiące tak: „Dlaczego w ogóle rodzą się mężczyźni przed trzydziestką?”. Granica trudnego wieku u panów wcale nie jest pewna, co z kolei odważnie ogłosiła ostatnio Jennifer Lopez. Piosenkarka i aktorka w programie randkowym powiedziała, że „mężczyzna przed 33 rokiem życia jest bezużyteczny”. Odradziła tym samym drugiej kobiecie związek z „małolatem”. Co ciekawe eksperci zgadzają się z tą teorią tylko po części, wskazując, że mężczyźni dojrzewają wyjątkowo późno,  nie po 33 roku życia, ale…

Jennifer Lopez wie co mówi?

Jennifer Lopez ma 49 lat. Portale plotkarskie prześcigają się w donoszeniu o jej licznych miłościach. Nie przemilczały także doniesień o skokach w bok jej obecnego partnera.

Mimo licznych miłości, Jennifer w jednym związku przetrwała kilka lat. Pierwsze małżeństwo zawarła z kelnerem Ojani No. Trwało zaledwie rok. Rok trwał jej romans z raperem P. Diddy, drugim mężem był  tancerz Cris Judd i małżeństwo z nim trwało rok. Kolejny był Ben Affleck, z którym Jennifer planowała ślub. Niestety lub „stety” ceremonia została odwołana na godzinę przed rozpoczęciem. Trzecim mężem piosenkarki był Marc Anthony – ich związek trwał 8 lat (!!!). To w trakcie tego związku urodziła się dwójka dzieci. Następnie przyszedł czas na związek z o 18 lat młodszym tancerzem. Obecnie mężczyzną Jennifer Lopez jest Alexander Rodriguez.

źródło instagram

Co z tymi mężczyznami?

Abstrahując od tego, czy Jennifer Lopez może być dobrym znawcą związków, istotne jest to, co powiedziała. W programie Tinder’s Swipe Session, w którym Lopez pomagała 29-letniej piosenkarce znaleźć partnera, jednoznacznie odrzuciła 29-letniego kandydata Maurice’a z powodu jego wieku. Powiedziała, że „faceci do 33 roku życia są naprawdę bezużyteczni”.

Czyżby Jennifer Lopez zgadzała się z tym, co twierdzi Zygmunt Miłoszewski? Nie do końca trafny jest jednak wskazany przez nią wiek. 33 lata to znacznie za…szybko. Według badaczy, przeciętny pan dorasta, gdy kończy  43 lata.

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>