Główne menu

Mężczyzna przed 33 rokiem jest „bezużyteczny” – teoria znanej piosenkarki

Z wiekiem mężczyzn coś jest nie tak. A właściwie z późnym dojrzewaniem przeciętnego reprezentanta płci przeciwnej. Dowód? Wiele mówiące zapytanie Zygmunta Miłoszewskiego, który sam, co nie da się ukryć, jest mężczyzną , brzmiące tak: „Dlaczego w ogóle rodzą się mężczyźni przed trzydziestką?”. Granica trudnego wieku u panów wcale nie jest pewna, co z kolei odważnie ogłosiła ostatnio Jennifer Lopez. Piosenkarka i aktorka w programie randkowym powiedziała, że „mężczyzna przed 33 rokiem życia jest bezużyteczny”. Odradziła tym samym drugiej kobiecie związek z „małolatem”. Co ciekawe eksperci zgadzają się z tą teorią tylko po części, wskazując, że mężczyźni dojrzewają wyjątkowo późno,  nie po 33 roku życia, ale…

Jennifer Lopez wie co mówi?

Jennifer Lopez ma 49 lat. Portale plotkarskie prześcigają się w donoszeniu o jej licznych miłościach. Nie przemilczały także doniesień o skokach w bok jej obecnego partnera.

Mimo licznych miłości, Jennifer w jednym związku przetrwała kilka lat. Pierwsze małżeństwo zawarła z kelnerem Ojani No. Trwało zaledwie rok. Rok trwał jej romans z raperem P. Diddy, drugim mężem był  tancerz Cris Judd i małżeństwo z nim trwało rok. Kolejny był Ben Affleck, z którym Jennifer planowała ślub. Niestety lub „stety” ceremonia została odwołana na godzinę przed rozpoczęciem. Trzecim mężem piosenkarki był Marc Anthony – ich związek trwał 8 lat (!!!). To w trakcie tego związku urodziła się dwójka dzieci. Następnie przyszedł czas na związek z o 18 lat młodszym tancerzem. Obecnie mężczyzną Jennifer Lopez jest Alexander Rodriguez.

Co z tymi mężczyznami?

Abstrahując od tego, czy Jennifer Lopez może być dobrym znawcą związków, istotne jest to, co powiedziała. W programie Tinder’s Swipe Session, w którym Lopez pomagała 29-letniej piosenkarce znaleźć partnera, jednoznacznie odrzuciła 29-letniego kandydata Maurice’a z powodu jego wieku. Powiedziała, że „faceci do 33 roku życia są naprawdę bezużyteczni”.

Czyżby Jennifer Lopez zgadzała się z tym, co twierdzi Zygmunt Miłoszewski? Nie do końca trafny jest jednak wskazany przez nią wiek. 33 lata to znacznie za…szybko. Według badaczy, przeciętny pan dorasta, gdy kończy  43 lata.

  10 komentarzy

 • matylda

  Myślę, że mężczyźni dojrzewają psychicznie i emocjonalnie dopiero około 40-stki. Wcześniej interesuje ich tylko seks.

 • moje IDEALIA

  Zgadzam się, że mężczyźni dojrzewają dopiero po 40-stce. Wcześniej to niestety duże dzieci..

 • Jaga

  Moja teoria jest zgoła inna – facet do 8 roku życia się rozwija – później tylko rośnie

   • Tymek

    Wychodzi na to, że mężczyzna powinien żenić się koło 40 tki :d tylko z kim ? Rówieśniczki są już zupełnie nieatrakcyjne a 25-27 latki nie zainteresowane często a to z uwagi na modę ostatnich 60-90 lat na małżeństwa rówieśnicze 🙂

 • jotka

  Zależy, co to znaczy bezużyteczni…

 • oko

  dziwaczne pytanie – nie co z facetami, lecz co z tą Jennifer się dzieje? związki, które trwają do pierwszego spotkania, albo pierwszej dyskusji, w której pojawia się odrębne zdania? życiowa decyzja odwołana na godzinę przed faktem? kompletnie niedojrzała, cyniczna, bezduszna i wyrachowana pani, kpiąca z wartości. sprostytuować można wszystko. ale to jej życie – dziw, że ktokolwiek jeszcze próbuje się zbliżać. widać, że kretynów nie brakuje.

 • puch ze słów

  Boże, coś w tym jest…. 😉

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>