Główne menu

Moda na majtki w stylu Bridget Jones? To się dzieje!

Majtki Bridget Jones zawsze były powodem do żartów i…wstydu. Szczelnie ukryte pod spodniami i sukienkami doceniane ze względu na wygodę i praktyczny krój dzisiaj wkraczają na salony! Nadchodzi moda na babcine „pantalony”. Niemożliwe?

New York Times wieszczy zmierzch kusych majtek, stringów i koronkowej seksownej bielizny na rzecz wygodnych o obszernych majtek. Nowy trend widać chociażby w ofercie najbardziej znanych marek.

I co o tym sądzicie? Dziennikarze New York Times mają dobrą intuicję czy niekoniecznie?

    2 komentarze

  • Zbigniew Jerzy

    Ukłon w stronę klasyki, nota bene ta klasyka zawsze była obecna w ofercie wiodących marek. Modele którymi ilustrujesz swój artykuł są moim zdaniem przeniesieniem bieliźnianego Haute Cuture do życia codziennego. Czy się przyjmą czas pokaże, choć moim zdaniem będzie to trudne. Być może na rynku amerykańskim, tam ciągle jeszcze funkcjonują wiktoriańskie kanony stroju. Zapewne dodadzą do tego technologię która pozwoli na podniesienie pośladków i w ten sposób wypracują sobie stabilną pozycję rynkową. Są ładne i nawet seksowne (wszystko zależy od tego na jakim tyłku), osobiście wolę jednak te kobiety które z reguły nie noszą.

  • Paulina

    Na ładnych zgrabnych pośladkach wszystko wygląda ładnie 🙂

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>