Główne menu

Modne buty wiosna-lato 2016. Co się nosi?

Sezon na modne buty wiosna-lato 2016 uważamy za otwarty. Już od kilku tygodni w działach obuwniczych robi się tłoczno i gorąco. Na bieżąco wyprzedawane są lekkie buty na wiosnę i kobiece sandały, na pewno wiele z Was ma już w szafie swoją ulubioną parę. Dla spóźnialskich kilka inspiracji. Jest w czym wybierać – każdy znajdzie coś dla siebie, a szczególnie osoby ceniące wygodę i swobodę. Do dzieła!

Sneakersy – sportowe buty na co dzień

Obuwie sportowe w codziennych stylizacjach to już norma. Nie ma co ukrywać – wielu to cieszy, bo w końcu może być modnie, stylowo i wygodnie, bez dyskomfortu i poświęcania się w imię piękna.

Na tym polu sprawdzają się, nie tylko w tym sezonie, seakersy, czyli w klasycznej odsłonie po prostu niezawodne trampki i tenisówki, które obecnie noszą nie tylko nastolatkowie, ale osoby w każdym wieku i przy mniej lub bardziej formalnych okazjach.

Sneakersy stają się niezwykle praktyczne, zarówno w wersji niskiej jak również poza kostkę. Oto modne buty wiosna-lato 2016 w tej kategorii.

modne buty wiosna-lato 2016

Klik: tutaj

 

buty wiosna-lato 2015

tutaj

Trampki slip on

W kategorii sneakersy znajdziemy również lekkie trampki, które błyskawicznie wsuniemy na stopę i możemy ruszać w drogę. Obuwie tego typu jest niezastąpione w mieście, podczas długich wycieczek, szalenie wygodne i praktyczne, a do tego dostępne w setkach kolorów i wzorów.

modne buty wiosna-lato 2016

Tutaj

modne buty wiosna-lato 2016

Tutaj

modne buty wiosna-lato 2016

tutaj

Zawsze modne baleriny

Modne buty wiosna-lato 2016 to również szalenie praktyczne baleriny – wygodne i pasujące właściwie do wszystkiego.  Z otwartym noskiem lub bardziej zabudowane…Tu też rządzą stonowane, klasyczne barwy i żywe, zwracające na siebie uwagę.

modne buty wiosna-lato 2016

tutaj

 

baleriny

tutaj

Sandały z cholewką

Sandały z cholewką to w sezonie wiosna-lato 2016 element obowiązkowy, tworzący stylizację. W myśl zasady – łączymy sprzeczności…co Wy na to?

modne buty wiosna-lato 2016

tutaj

modne buty wiosna-lato 2016

tutaj

modne buty wiosna-lato 2016

tutaj

Które obuwie na wiosnę/lato 2016 najbardziej Wam przypadło do gustu? jakie buty nosicie na co dzień?

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>