Główne menu

More’Moi – świetna jakość i oryginalne wzory od polskiego producenta

MORE’MOI to polska marka świetnych ubrań dla kobiet, w których można się błyskawicznie zakochać.

Znacie? Słyszałyście?

Będzie jeszcze o niej głośno… Dlaczego? Ponieważ proponuje oryginalną odzież, która pozwala się wyróżnić i poczuć niesamowicie ze swoją kobiecością.

Kolekcje More’Moi mają swój charakter, tak odmienny od większości propozycji serwowanych nam przez dobrze znane sieciówki…Są intensywne kolory, niesamowite grafiki, folkowe wzory, klasyczne kroje i ludowe akcenty.

More'Moi

 

Wystarczy raz spojrzeć na propozycje od More’Moi, by wyrobić sobie własne zdanie. Sukcesem producenta jest  już to, że nie sposób przejść obojętnie obok bluzek, spódnic, sukienek More’Moi. Nie ma nudy, producent na bieżąco oferuje nowe wzory i kroje ubrań.

mm12_big

More’Moi czyli co?

Od razu uderza oryginalne podejście do mody, unikalność i ciekawe pomysły na zestawiania odzieży.  W projektach odzieżowych More’Moi jest młodość, lekkość, optymizm.

Można się zakochać lub na wstępie odrzucić. Która reakcja jest Wam bliższa?

mm32_big

Ja już wiem, co o tym myśleć.

Odzież More’Moi miałam przyjemność dla Was sprawdzić. Jesteście ciekawe moich wrażeń?

To, co zaskakuje to naprawdę wysoka jakość, świetny dobór materiałów i precyzja w realizacji wybranych koncepcji. Po odpakowaniu przesyłki zachwyciłam się przede wszystkim szalenie miłym materiałem, wysoką jakością zastosowanych wzorów, precyzyjnym wykonaniem. Wszystko to sprawia, że odzież More’Moi jest po prostu niepowtarzalna.

moremoi13v2_big

Ja zdecydowanie lubię. A Wy?

 

 

Koniecznie zajrzyjcie na stronę producenta – tutaj.

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>