Główne menu

A może film na Walentynki? 7 propozycji specjalnie dla Was

Pary o dłuższym stażu, które każdego dnia przebywają kilka lub kilkanaście godzin poza domem, często marzą o tym, by spędzić wieczór tylko we dwoje w domu, pod kocem, przytuleni do siebie. Doskonałą okazją są ku temu Walentynki. Co obejrzeć w ten szczególny wieczór?

Poniżej kilka propozycji.

„Zawsze tylko ty” (2009 rok)

zawsze tylko tyUrocza Anne Devereaux (grana przez Renne Zellweger), starzejąca się kokietka pewnego dnia postanawia opuścić swojego męża, który wdaje się co rusz w nowy romans i ruszyć w świat, poszukując swojego miejsca na ziemi, już nie obok lidera zespołu muzycznego. Podróżuje przez Amerykę lat 50-tych razem z nastoletnimi synami, trafia do Hollywood, a tam…

Historia jest zabawna, lekka, opowiedziana przez młodszego syna Georga (granego przez Logana Lermana).

Film nawet nie próbuje udawać ambitnego, jest to komedia, która może bawić, ale wymagającego widza  ma prawo również rozczarowywać. Nie jest to film nowatorski, ale zaskakująco dobrze się go ogląda. Dlatego warto!

 

„To właśnie miłość” (2003)

to-wlasnie-milosc„To właśnie miłość” to wzruszająca i zabawna komedia romantyczna, która ukazuje 10 różnych historii miłości i udowadnia znane twierdzenie, że miłość niejedno ma imię.

Akcja rozgrywa się w okresie przedświątecznym, kiedy łatwiej o miłość. Wszyscy są w dobrych nastrojach i chętniej nawiązują kontakty.

Plejada znanych aktorów, ciekawe historie, które może nie są bardzo oryginalne, ale pozwalają szybko wejść w klimat przedstawianej opowieści.

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>