Główne menu

Najgorsze prezenty dla kobiety

Prezent powinien sprawiać przyjemność – osobie przyjmującej go i obdarowującej. Prosto napisać, gorzej zrobić.

Nie jest łatwo kupić coś, co na pewno się spodoba, nie będzie banalne, zbyt drogie lub za tanie…Nikt nie lubi tandety, przedmiotów, z którymi nie wiadomo co zrobić, które nie pasują do wystroju wnętrz, charakteru danej osoby.

Nie najlepszym pomysłem są również tak zwane prezenty z podtekstem. Oto lista najgorszych prezentów dla kobiet.

Bielizna wyszczuplająca

prezentOna może narzekać na wałeczki na boczkach, wystający brzuch, może obsesyjnie się odchudzać, ćwiczyć, może nawet mówić wprost, że kupi sobie „maxi majtki”, jednak wręczenie jej wyszczuplającej bielizny to nie najlepszy pomysł. Po prostu da jej jasny sygnał – musisz schudnąć. To już nie jest Twój wybór, to również życzenie otoczenia, czyli już wiesz, że inni chcą, żebyś schudła.

Bielizna wyszczuplająca na urodziny, imieniny czy inne święto to nie najlepszy pomysł. Taka bielizna może się sprawdzać, gdy nikt o niej nie wie, gdy jest sekretem, „tajną bronią”. Inaczej jej użycie nie ma sensu.

Książka o nowej diecie

Jeśli nie szukasz problemów, zrezygnuj z kupowaniu wszystkiego, co może nawiązywać do utraty wagi. Wszelkie modne diety, książki, suplementy diety to naprawdę kiepski pomysł. Równie słabym pomysłem będzie zakup wagi elektronicznej z pomiarem tłuszczu.

Krem przeciwzmarszczkowy lub antycellulitowy

To niewiarygodne, jak wielu mężczyzn wpada w pułapkę „bezpiecznych prezentów kosmetycznych”.  Jednak o ile pachnące płyny do kąpieli będą dobrym wyborem, o tyle kremy antycellulitowe, serum przeciwzmarszczkowe już nie do końca. Poza tym ryzykowne jest kupowanie perfum, zwłaszcza jeśli nie wiemy, jakie zapachy są przez kobietę preferowane. Nie ma nic gorszego niż noszenie perfum, których się nie lubi…

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>