Główne menu

Art. sponsorowany
Najlepsza szczoteczka soniczna – dlaczego warto zainwestować w szczoteczkę soniczną Smilesonic?

Jaka powinna być najlepsza szczoteczka soniczna? Jakie urządzenia posiada w swojej ofercie marka Smilesonic? Dlaczego warto zainwestować w szczoteczkę soniczną Smilesonic? Odpowiedzi na zadane pytania znajdziesz w tekście poniżej. Poznanie szczegółów na temat szczoteczek sonicznych Smilesonic pozwoli ci wybrać urządzenie idealnie dopasowane do twoich potrzeb.

Szczoteczka soniczna to urządzenie z wbudowanym silnikiem elektrycznym. Posiada podłużną główkę czyszczącą, a jej działanie opiera się o technologią fal dźwiękowych. W pracy szczoteczki sonicznej bardzo istotne jest zjawisko mieszania się cząsteczek śliny, wody i pasty do zębów, w wyniku którego powstające mikrobąbelki docierają do zanieczyszczonych miejsc, usuwając z nich płytkę nazębną, bakterie, osady i resztki pokarmowe. Drgania soniczne, generowane przez główkę szczoteczki, trafiają na odległość kilku milimetrów od zakończenia włókien końcówki, dzięki czemu nie ścierają osadów w sposób mechaniczny. Działanie szczoteczki sonicznej jest nie tylko skuteczne, ale również bezpieczne, zwłaszcza dla szkliwa zębowego i dziąseł.

Jaka jest najlepsza szczoteczka soniczna?

Najlepsza szczoteczka soniczna z pewnością zapewnia kompleksową higienę jamy ustnej, czyli nie tylko oczyszcza zęby i zapobiega przed ich dolegliwościami, ale również dba o dobrą kondycję dziąseł. Poza tym posiada kilka trybów pracy o różnym przeznaczeniu, z których każda osoba może wybrać ten odpowiedni dla siebie w danym momencie. Bardzo ważna jest również obecność funkcji, które zwiększają komfort użytkowania szczoteczki, np. timerów, które informują o upływie dwóch minut szczotkowania oraz co pół minuty sygnalizują konieczność zmiany szczotkowanej strefy uzębienia. Inna ważna funkcja to możliwość połączenia szczoteczki sonicznej z aplikacją w smartfonie oraz monitorowania całego procesu szczotkowania zębów. Urządzenia soniczne posiadają niekiedy także czujnik nacisku, który reaguje na zbyt mocne dociskanie główki czyszczącej do powierzchni zębów.
W niektórych przypadkach końcówki wymienne do szczoteczek sonicznych wyposażone są również we wskaźnik zużycia włosia, dzięki któremu wiemy, kiedy należy wymienić je na nowe.

Dlaczego warto kupić szczoteczkę soniczną Smilesonic?

Marka Smilesonic posiada w swojej ofercie szczoteczki soniczne najwyższej jakości: Smilesonic EX, Smilesonic GO, Smilesonic UP i Smilesonic KIDS. Najwyższa prędkość,
z jaką pracują, wynosi 96 000 ruchów na minutę, co pozwala na skuteczne usuwanie nieczystości. Wspomniane urządzenia wyróżniają się także atrakcyjnym designem, kilkoma trybami pracy do wyboru, końcówkami dostępnymi w zestawie, a także funkcjami, które zwiększają komfort użytkowania. Szczoteczka soniczna Smilesonic EX wyposażona została
w aż pięć trybów pracy: Clean (codzienne czyszczenie), White (wybielanie), Polish (polerowanie szkliwa), Gum Care (masaż dziąseł) i Sensitive (delikatne szczotkowanie). Posiada także dwa czasomierze, wydajną baterię, cztery końcówki wymienne oraz etui podróżne, które dołączane jest do zestawu, dzięki czemu możemy bezpiecznie przechowywać nasze urządzenie. Szczoteczka wraz z dodatkami kosztuje około 380 złotych.

Porównanie różnych szczoteczek

Podobnymi cechami wyróżnia się szczoteczka soniczna Smilesonic GO, jednak w tym przypadku mamy do czynienia z trzema trybami pracy (Clean, White i Sensitive), a w zestawie nie ma etui podróżnego czy też czterech różnych końcówek (znajdują się w nim dwie końcówki standardowe). Jest to też najtańszy model szczoteczki dla dorosłych od Smilesonic, gdyż kosztuje około 300 złotych.

Z kolei Smilesonic UP to najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenie spod szyldu marki. Oferuje pielęgnację jamy ustnej w trzech trybach (Clean, White i Sensitive) oraz możliwość wyboru z jednego z trzech zakresów ruchów główki czyszczącej (mały, normalny lub wysoki). Dzięki temu szczoteczka umożliwia stosowanie aż dziewięciu różnych kombinacji mycia zębów. Za ten model zapłacimy 479 złotych.

Jeśli szukasz najlepszej szczoteczki sonicznej dla dzieci, wybierz model Smilesonic Kids
z dwoma trybami pracy, mniejszą główką czyszczącą, delikatnymi włóknami oraz mniejszą liczbą ruchów wykonywanych na minutę pracy. Dodatkowo szczoteczka posiada atrakcyjny dla dzieci design, który zachęci do częstego szczotkowania zębów. Cały zestaw kosztuje maksymalnie 219 złotych.

Czy warto sięgnąć po jeden z modeli marki Smilesonic? Zdecydowanie tak! To najlepsze szczoteczki soniczne dostępne na rynku, spośród których każda osoba z pewnością wybierze przyrząd odpowiedni dla siebie.

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>