Główne menu

Najlepsze fryzury dla 30-stolatek

Trzydziestoletnia kobieta to ciągle młoda osoba, która u fryzjera może pozwolić sobie na wiele. Jak odważna powinna być? Co wybrać, by wyglądać pięknie i stylowo?

Nie bez przyczyny to właśnie w okolicy 30-stych urodzin wiele kobiet decyduje się na zmianę, która…zawsze wiąże się z dreszczykiem emocji. Nie możemy być przecież pewne ostatecznego efektu a nasze wyobrażenia mogą być dalekie od tego, co uda się osiągnąć. Im bardziej nietypowe cięcie, tym większe ryzyko… Po wyjściu z salonu można czuć się młodo i olśniewająco lub o kilka lat starzej. To, jak wyglądają nasze włosy ma bowiem wpływ na nasze samopoczucie i nasz wygląd – to oczywiste.

Gdy kończymy trzydzieści lat, nasza kariera zazwyczaj rozkwita. Wiele kobiet ma już dziecko lub dzieci, ma także swój styl, do którego czuje się przywiązana. Większość ma również za sobą wiele prób z testowaniem różnych fryzur – cięć, upięć oraz kolorów.

 

Lob dla trzydziestolatki

Lob to cięcie trochę inne niż tradycyjny bob. Sięga szyi i daje delikatny, dziewczęcy efekt. Pasuje właściwie do każdego kształtu twarzy. Gorący trend lata 2014 roku i równie popularna fryzura tej jesieni: uważana jest przez niektóre kobiety po prostu za klasyczne proste ścięcie, idealne na każdą okazję – na co dzień i gdy chcemy wyglądać naprawdę dobrze. Gdy podkręcimy końcówki, osiągniemy efekt vintage.

A Wam jak się podoba?

 

lob

Na zdjęciu January Jones.

Lob-1

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>