Główne menu

Najlepsze pozycje dla kobiecego orgazmu

Dobra technika to podstawa. A do tego potrzebna jest wiedza. Stąd oto ten wpis.

Z całej palety znanej z Kamasutry wybraliśmy te pozycje, które są najprzyjemniejsze dla kobiety, a jednocześnie bardzo satysfakcjonujące dla mężczyzny.

Najlepsze pozycje dla kobiecego orgazmu

Czyli poniżej o tym, jak zagwarantować sobie orgazm w łóżku. Jak? Wybrać jedną z tych pozycji! A po co? Według badań tylko 30% kobiet szczytuje w łóżku. Ta liczba może wyglądać zdecydowanie lepiej!

W pozycji na plecach z nogami uniesionymi

Gdy leżysz na plecach z nogami uniesionymi ku górze i położonymi na barkach mężczyzny, wtedy napinają się mięśnie pochwy, co daje partnerowi łatwy dostęp do punktu G.

Od tyłu

W pozycji od tyłu, partner ma dobre dojście do stymulowania punktu G oraz łechtaczki. Wiele kobiet bardzo lubi tę pozycję. Choć ma ona również sporo przeciwniczek…

Koszyk

W tej pozycji kobieta siedzi na mężczyźnie, a on może stymulować jej piersi. Kobieta znajduje się na górze, siedzi partnerowi w pasie, oplatając go udami. On trzyma ją za pośladki.

Odwrotna pozycja na jeźdźca

Gdy kobieta jest na górze, plecami do twarzy mężczyzny, może opóźnić wytrysk u  niego i ma pełną kontrolę nad stymulacją. Szybciej i intensywniej przeżywa orgazm.

Pozycja flipper

On klęka na kolanach z tułowiem wyprostowanym. Ona kładzie się przed nim. On unosi ją za pośladki ku górze. Ona oplata swoimi nogami partnera w pasie, opierając się na ramionach dotyka go po udach. W tej pozycji doznania są bardzo intensywne.

Ławeczka

On siedzi na stołku lub krześle. Kobieta siada do niego plecami, na kolanach u mężczyzny, następnie unosząc się na palcach, opuszcza się i opada na partnera.  Mężczyzna może pieścić piersi i stymulować jej łechtaczkę.

Pozycja rwąca rzeka

Oboje leżycie na plecach, kobieta udami na udach partnera, z głową skierowaną ku górze. Oboje mają pełną możliwość pieszczenia całego ciała. On ma dobry dostęp do jej piersi oraz łechtaczki.

Oby nigdy nie było tak…

 

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>