Główne menu

Najlepszy rozświetlacz do twarzy + po co nam ten kosmetyk

Rozświetlacz do twarzy nie jest kosmetykiem obowiązkowym, ale bardzo docenianym przez osoby, które lubią się malować i wyglądać po prostu dobrze. Pozwala uzyskać naturalny efekt, nawet w sytuacji, gdy na twarzy znalazł się bardzo kryjący podkład. Świetnie odbija światło, dzięki temu modeluje twarz oraz sprawia, że wygląda ona na wypoczętą.

Rozświetlacz a trądzik

Rozświetlacz nie powinien być nakładany na skórę z niedoskonałościami. Niestety będzie przykuwał spojrzenie do zmian i znacznie je uwypuklał. Dlatego jeśli skóra wymaga interwencji, lepiej poczekać do czasu, kiedy będzie wyglądać lepiej.

Gdzie nakładamy rozświetlacz?

Rozświetlacz zaleca się nakładać na kości policzkowe oraz delikatnie na środkową część twarzy – nos, brodę i czoło. Robimy to w ten sposób, by kosmetyk ładnie nam odbijał światło, a nie sprawiał, że twarz wygląda na spoconą.

Dlatego tak istotne jest, by sięgnąć po dobry kosmetyk, dający efekt tafli wodnej a nie ten z drobnymi, acz dobrze widocznymi drobinkami w składzie.

Najlepszy rozświetlacz do twarzy

Na rynku jest wiele produktów rozświetlających twarz. Dla skóry suchej poleca się rozświetlacze kremowe i płynne, a dla tłustej – w kamieniu. Kobiety ze skórą normalną mogą wybrać każdy typ kosmetyku – w zależności od tego, który im się lepiej nakłada.

Makeup Revolution Rozświetlacz

pol_pm_Makeup-Revolution-Rozswietlacz-PEACH-LIGHTS-3839_1To jeden z tańszych i a jednocześnie świetnych rozświetlaczy do twarzy. Mający doskonały stosunek jakości do ceny, idealny dla osób dopiero zaczynających przygodę z tego typu kosmetykiem.

Kupimy go w internecie za około 15 złotych.

Świetnie rozświetla skórę i sprawia, że wygląda na wypoczętą i zdrową. Niestety drobinki są dość spore i u niektórych mogą wyglądać nienaturalnie -zwłaszcza gdy przesadzimy z ilością specyfiku. Jednak jeśli nigdy nie używałaś rozświetlacza, warto rozpocząć od tego produktu, testując możliwości tego typu kosmetyku.

Me me me beat the blues rozświetlacz

i-mememe-beat-the-blues-illuminator-rozswietlacz-do-twarzy-pearl-pink

Me me me beat the blues rozświetlacz to kosmetyk w formie płynnej, zamknięty w pojemniczku przypominającym lakier do paznokci. Kosmetyk najlepiej nakładać na nieprzypudrowany podkład, delikatnie wklepując kosmetyk. Me me me kosztuje około 30 złotych.

Na kolejnej stronie produkty z wyższej półki..Bardziej wyrafinowane.

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>