Główne menu

Naturalne i uniwersalne kosmetyki – znajdziesz je w kuchni. Świat oszalał na ich punkcie!

Olej arganowy – gdy pojawią się problemy

 

Olej arganowy to ostatni olejek w naszym zestawieniu, który nie tylko pielęgnuje, ale również jest świetnym produktem w każdej kuchni. Nazywany jest marokańskim cudem. Wiele badań wskazuje, że olej arganowy wykazuje działanie profilaktyczne w terapii antynowotworowej, jest również cennym źródłem kwasów tłuszczowych – omega 3 oraz omega 6.

Olejek arganowy jest bardzo modny. Wiele kobiet z wielkim sukcesem stosuje go na  włosy, ciało, twarz, paznokcie i zarzeka się, że nie zamieni go na żaden inny chemiczny kosmetyk. Ma działanie ochronne, przeciwzmarszczkowe, regenerujące i wzmacniające. Wyróżnia się właściwościami przeciwzapalnymi i regenerującymi podrażnienia. Jest naturalnym i docenianym na całym świecie preparatem do pielęgnacji skóry, a także do walki z jej problemami – trądzikiem, AZS czy łuszczycą.

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>