Główne menu

Nie żyje Barby z The Kelly Family

The Kelly Family to kultowy zespół, znany chyba każdemu, kto urodził się w latach 80-tych. Wczoraj Patricia Kelly poinformowała w mediach społecznościowych o śmierci Barby.  Piosenkarka zmarła po „krótkiej chorobie, kilka dni temu”. Miała 45 lat.

Nie jest znana przyczyna śmierci, Patricia, siostra zmarłej wokalistki, poprosiła o wyrozumiałość. Rodzina jest pogrążona w żałobie. Angelo, brat, napisał: „Będę za tobą bardzo tęsknił i modlił się za ciebie. Uściskaj ode mnie mocno mamę i tatę”.

The Kelly Family to rodzinny zespół, który powstał w latach 70-tych ubiegłego wieku, szybko zdobył ogromną popularność. Choć wiele osób naśmiewało się z repertuaru, to płyty zespołu sprzedawały się  bardzo dobrze, a bilety na koncerty znikały błyskawicznie.

Barby grała z zespołem do końca lat 90-tych, w latach, kiedy zespół był najbardziej popularny. Mimo że członkowie „The Kelly Family” wielokrotnie przez lata próbowali sił razem i solo, to nie udało się im zdobyć takiej sławy, jak na początku artystycznej kariery.

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>