Główne menu

Niesamowite i mało znane fakty o orgazmie

Orgazmu można doświadczyć zawsze i wszędzie

orgazmWłaściwie niemal każdy słyszał a nawet doświadczył orgazmu podczas snu. Jednak do spełnienia można dojść nawet na jawie, fantazjując o czymś intensywnie. Można doświadczyć orgazmu nawet podczas porodu…Chociaż udaje się to rzadko, to online można znaleźć wiele informacji na ten temat.

Siła wytrysku

Pewnego dnia Alfred Kinsey postanowił zbadać siłę wytrysku. Oczywiście nie tylko z powodu naukowej ciekawości, ale również dlatego, że siła wytrysku ma bezpośredni wpływ na płodność. Było to w 1940 roku, więc sposób badania dość siermiężny. Zebrano 300 ochotników, taśmy pomiarowe, wszystko pod czujnym okiem kamery.

I co się okazało? U rekordzisty sperma wydostała się na odległość 8 stóp, czyli ponad 200 cm. Zdumiewające, prawda?

Jest coś jeszcze – prędkość. Udowodniono, że plemniki mogą wyprzedzać biegaczy olimpijskich. Przy pierwszym wytrysku sperma może wystrzelić z prędkością nawet 45 km na godzinę (!), tak szybko jak biega lekkoatleta Usain Bolt.

Nieco ponad 3 litry

Istnieją szacunki co do tego, ile spermy „wydziela” mężczyzna w swoim życiu. Obliczono, że średnio dla aktywnego seksualnie mężczyzny będzie to prawie 4 litry.

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>