Główne menu

Nowy gorący kalendarz australijskich strażaków na 2022 rok

Jak co roku o tej porze do akcji charytatywnej zapraszają nas australijscy strażacy, którzy przygotowali kalendarze na rok 2022. To już 29. wydanie najgorętszych kalendarzy nie tylko dla kobiet. Kalendarze są dystrybuowane do 100 krajów na całym świecie, także do Polski.

6 typów kalendarzy

Każdy z gorącymi zdjęciami. Do wyboru mamy 6 typów kalendarzy. Przykładowo – z końmi, kotami, klasyczny, czy letni.

Po przejrzeniu każdego z nich naprawdę trudno zdecydować się, który z nich jest najlepszy. W sesji ze strażakami wzięły udział lokalne dzikie zwierzęta, a także psy i koty osób wspierających akcję. Z propozycją współpracy wyszła nawet jedna z mieszkanek Moskwy, która zaoferowała przywiezienie z Rosji do Australii swojego ukochanego kota.

Strażak czy zwierzak? 😉

Trudno też  podjąć decyzję na co patrzeć, na czym skupiać wzrok. No zresztą same zobaczcie…

Gdzie można kupić kalendarz z australijskimi kalendarzami? Dostępne są tu na stronie.

Koszt około 14 euro.

Tegoroczny dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na pomoc organizacjom walczącym o zwierzęta. Celem jest między innymi ratowanie  zwierząt (które mocno ucierpiały w tegorocznych pożarach w Australii).

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>