Główne menu

Nowy trend – bez makijażu?

Naturalnie, bez makijażu, w zgodzie z naturą – taki ma być nowy trend, który pomału wkracza na salony. Ma być wiarygodnie i szczerze.

Największe gwiazdy już teraz publikują swoje zdjęcia na profilach społecznościowych, przecierając w ten sposób szlaki. Pokazują, że nie mają nic do ukrycia.

Czy nowy trend przyjmie się? Ma szansę na sukces? Podoba Wam się?

 

  4 komentarze

 • olka

  Mi się podoba, pytanie czy one jednak czegoś mimo to nie nakładają, bo na co dzień to mają mega spory makijaż 🙂

 • Iksa

  Najlepsza naturalność…

 • http://www.aktywnestrefy.pl/

  Myślę, że jest w tym trochę hipokryzji – te wszystkie zdjecia gwiazd bez makijażu na instagramie sa przerobione przez przeróżne filtry, rozjasnione, wygladzone. Może nie te 3 z postu, ale J.Lo, Demi Lovato czy Bar Rafaeli (można poszperać w google i poszukać) to zdecydowanie nie są twarze nomakeup zaraz po przebudzeniu. Obserwuję z wielkim zainteresowaniem, co ostatnio robi Alicia Keys. Postanowiła całkowicie zrezygnować z makijażu. Powiedziała: Nie chcę się więcej zakrywać. Nie chcę zakrywać twarzy, ani umysłu, ani duszy, swoich myśli, marzeń, zmagań i emocji. Niczego.

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>