Główne menu

O nas

Kobietapo30.pl to nowy serwis dedykowany kobietom, które ukończyły 30 lat. Prowadzony przez kobiety z myślą o kobietach.

Bez zapychającej treści papki stworzonej dla nastolatek, natrętnych materiałów, które kierowane są dla studentek, czy dopiero odkrywających swoją kobiecość 20-latek.

kobieta-po-30Poruszamy tematy, które mogą interesować kobiety takie, jak my. Czasami lekko, zabawnie, innym razem śmiertelnie poważnie, zawsze merytorycznie, po dogłębnym poznaniu tematu – czy to osobiście, czy po konsultacji z ekspertami.

Kobieta po 30-stce ma już bagaż cennych doświadczeń. Jednak jest na tyle młoda, by sięgnąć gwiazd. Świat stoi przed nią otworem!

Jaka jest kobieta po 30?

  • Najpiękniejsza – liczne badania wskazują, że to właśnie po 30. kobieta jest najpiękniejsza. Dlatego, że zna swoje atuty, ma świadomość niedociągnięć i umie tę wiedzę wykorzystać. Przeszła również wiele prób, po których odkryła swój styl i umie poruszać się po modzie w taki sposób, że dużo rzadziej zdarzają jej się wpadki.
  • Atrakcyjna dla mężczyzn – W sondażu przeprowadzonym przez brytyjski kanał telewizyjny QVC, wzięło udział ponad 2 tysiące kobiet i mężczyzn, którzy uznali, że najbardziej interesujące i zachwycające są kobiety, które skończyły 30. lat. Co ciekawe w badaniu wskazano rok 31 – jako wiek, w którym kobieta jest najpiękniejsza dla otoczenia…A to ciekawe 🙂
  • Pewna siebie – kobieta po 30-stce wie, czego chce i konsekwentnie realizuje swoje plany. Nie marnuje czasu na nic niewnoszącej inicjatywy. Podejmuje wyzwania – odważnie, ale również rozsądnie, z większą szansą na powodzenie. Poza tym 70% mężczyzn utożsamia urodę nie z wyglądem, ale…z pewnością siebie.
  • Zadowolona ze swojego wyglądu – wraz z wiekiem kobiety są bardziej zadowolone ze swojego ciała. Zazwyczaj najwięcej satysfakcji czerpią właśnie po 30-stce, kiedy są na tyle dojrzałe, że nie przejmują się drobnymi mankamentami oraz wiedzą, jak dbać o to, co natura im dała.Wiedzą też jak zadbać o własną przyjemność..
  • Gotowe na seks – kobiety po 30-stce mają największy apetyt na seks. Poziom hormonów mających wpływ na libido jest po 30-stce największy. Trzydziestolatka to świetna kochanka, która nie boi się czerpać radości z seksu.
  • Zdystansowana– Kobiecie po 30-stce nie zależy na tym, by wszyscy ją lubili. Oczywiście to przyjemnie, gdy inni okazują sympatię, jednak nic na siłę… Koniec z przejmowaniem się opiniami innych. Zdanie przypadkowych osób to nie wyrocznia. Zamiast przejmowania się – żart. Zamiast rozpamiętywanie – puszczenie mimo uszu. Na taki „wewnętrzny luz” dużo rzadziej stać młodsze kobiety…
  • Stylowa – 47% ankietowanych widzi piękno w stylu kobiety. Kobiety po 30-stce mają za sobą pierwsze eksperymenty modowe, wiedzą, jakie kroje, kolory i tendencje są dla nich. Nie boją się nowości, jednak opierając się na dobrze znanych fundamentach.
  • Ciekawa osobowość – dlaczego kobiety po 30-stce tak elektryzują otoczenie? Bo mają już ukształtowaną, ciekawą osobowość. Ich sekret to składowa urody, pewności siebie oraz charakteru.
  • Potrafi podejmować sama decyzje -trzydziestolatka potrafi odróżnić swoje własne poglądy od tych narzuconych przez innych, umie podejmować decyzje i rzadziej potrzebuje dla nich przyzwolenia innych osób.
  • Wie, kim jest i dokąd zmierza -nie boi się zmian. Wie, że partner jest ważny, ale nie najważniejszy. Ona sama może zdziałać prawie wszystko, jeśli nie wszystko…Wystarczy tylko chcieć.

Wiele kobiet obawia się przekroczenia magicznej granicy 30-lat. Całkiem niepotrzebnie! To, co czeka po ukończeniu magicznych 30 lat to esencja, w której warto się rozsmakować.

Redaktor naczelna i właściciel:

Dorota Sieracka

NIP: 9532448645

REGON: 340625805

Adres redakcji:

kobietapo30.pl

Brzechwy 3/23

85-792 Bydgoszcz

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>