Główne menu

OCH! Bazar

15 maja w godzinach 11.00-18.00, alternatywnie do głównego nurtu handlowego, odbędzie się kolejna edycja ulubionych przez mieszkańców stolicy targów mody i designu pt. OCH! BAZAR. W prestiżowej i jednocześnie klimatycznej przestrzeni eventowej „Babki do wynajęcia” www.babkadowynajecia.plwystawcy zaprezentują najnowsze kolekcje sezonu wiosna – lato. Wstęp bezpłatny.

13128647_10206474822889905_232514822_o

Och! Bazar promuje nie tylko stabilne od kilku lat na rynku marki projektanckie, zaprasza także do współpracy tych z potencjałem, którzy dopiero zaczynają. Tzw. Marki z misją to przede wszystkim polskie projekty, biżuteria, ręcznie robione buty, bielizna, a także ceramika i dekoracja wnętrz stające się alternatywą dla produktów sieciówkowych produkowanych masowo w Azji. Marki takie korzystają także z lokalnych materiałów i dystrybucji wspierając rodzimy rynek. Zarazem utrzymują design i jakość na wysokim poziomie. Targi dedykowane są tym, którzy oczekują więcej.

” Blisko 100 polskich wystawców spotkacie jednego dnia, w jednym nowoczesnym miejscu – Babka do wynajęcia. Najlepsi projektanci, najlepsza, moda, najlepszy design. Zachęcamy do wspierania polskich marek. Gwarantujemy oryginalne, niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju projekty. Pozostajemy w klimacie slow fashion & slow life i zapraszamy do celebrowania życia.” – informuje organizator targów OCH! BAZAR Beata Rosłoniec

Poza tym organizator zapewnia sterfę food & chill, gdzie będzie można spotkać lokalnych wystawców z jedzeniem i napojami.

Link do wydarzenia: https://web.facebook.com/events/579773255509729/

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>