Główne menu

Od przybytku głowa nie boli. Czy aby na pewno? Czyli co dwa penisy to nie jeden

Kojarzycie pewnie objazdowe cyrki dziwadeł –Freak Show, w których pokazywano ludzi wyróżniających się swoim wyglądem? Można było zobaczyć, między innymi, kobietę z brodą, „najgrubszego człowieka na świecie”, „najmniejszego człowieka na świecie”, bliźnięta syjamskie czy osoby posiadające dodatkowe kończyny. Osoby takie często były traktowane w skandaliczny sposób, zaś ich stan był, co obecnie wiadomo, spowodowany w większości przypadków chorobą. W dzisiejszych czasach stosunek do osób dotkniętych anomaliami genetycznymi powodującymi deformacje ciała zmienił się na lepsze, nie ma już freak show, jest natomiast zrozumienie oraz pomoc medyczną (o ile jest to wykonalne).

Niektórzy ze swojej odmienności zrobili atut oraz zdobyli dzięki niej sławę. Jedną z takich osób jest ON. Panie i Panowie przedstawiam wam MĘŻCZYZNĘ Z DWOMA PENISAMI. Dokładnie dwoma, nie jednym. Na twitterze, gdzie się odważnie prezentuje, możecie go znaleźć pod nickiem Double Dick Dude (DiphallicDude).

Facet drugiego wacka sobie nie doczepił ani nie dosztukował w gabinecie szalonego chirurga plastycznego, bo miał taką fantazję. Jego hmm… nietypowość ma nazwę medyczną- difalia, czyli duplikacja prącia. Ta wada (lub zaleta) zdarza się raz na 5 miliona urodzeń, czyli szansa na spotkanie takiego kolesia jest mniej więcej równa szansom trafienia szóstki w totka.

Dodatkowo difalia przeważnie współistnieje z innymi zaburzeniami rozwojowymi narządów dolnej części ciała takimi jak rozszczep kręgosłupa, trzecia nerka czy podwójny odbyt. Nasz pan na szczęście jest zdrowy i w pełni sprawny, ale o tym za chwilę.

Danych personalnych nie podaje, wiadomo jedynie, że mieszka w USA, ma 27 lat i jest biseksualny. Jak wygląda jego twarz, nie wiem. Jak wygląda jego przyrodzenie – wiem bo na wielu fotkach może je zobaczyć cały świat. A jest na co popatrzeć…

Oba sprzęty są okazałych rozmiarów, początkowo ten z lewej strony był nieco mniejszy (6 cala) od prawego (7 cala), po niewielkim zabiegu jego dwaj przyjaciele mają aktualnie po 10 cali w wzwodzie, czyli 24,5 cm. Życie z takim dodatkiem początkowo nie należało do najłatwiejszych, jeżeli chodzi o relacje damsko-męskie, czy czasy licealne.

Pan Double Dick ma za sobą zawody miłosne spowodowane extra penisem, zdarzyło się, że kobieta, z którą miało dojść do stosunku uciekała z krzykiem przerażona tym, co zobaczyła. Zdecydowanie bardziej entuzjastycznie reagowali mężczyźni, słownie podziwiając jego sprzęt.

Jak już wspominałam Double Dick jest orientacji biseksualnej, nie wiem dokładnie jak to wygląda na dzień dzisiejszy, ale z udzielonych wywiadów można było się dowiedzieć, że jest on w jakby to określić „monogamiczym” związku z kobietą i mężczyzną. Jego dziewczyna i chłopak byli wcześniej parą. Gdy chłopak tej dziewczyny dowiedział się o dodatkowym penisie kolegi, to poczuł nagle, że jest biseksualny i od tamtej pory tworzą miłosny trójkąt. Ot takie love story rodem z Mody na Sukces. Generalnie jest im dobrze w tej „monogamii” i to jest chyba najważniejsze.

 

Nasz bohater w sprawach miłosnych jest tradycjonalistą tj. nie wysyła zdjęć swoich penisów, by zapewnić sobie powodzenie, tylko prowadzi zwyczajny podryw. Narzeka natomiast, że wielu facetów podszywa się pod niego, wysyłając jego nagie fotki paniom. Bardzo brzydko z ich strony, zgadzam się z Doble Dickiem.

Co do spraw fizjologicznych, oddawanie moczu odbywa się z obydwu cewek jednocześnie, (podobnie jak wytrysk). Zainteresowanie, jakie tym wzbudzał spowodowało jego awers do publicznych pisuarów, woli prywatność kabin. No dobra przejdźmy do wisienki, czyli jak TO się robi, będąc tak wyposażonym.

Do wstydzioszków Double Dick nie należy, zaliczył orgie z chyba 6 osobami, miał robione dobrze ustami przez dwie osoby jednocześnie podczas gdy on grał w grę komputerową, lubi także zabawki erotyczne a liczba jego partnerów seksualnych jest imponująca. Ogólnie bardzo otwarty chłopak z niego.

Niestety ze względów zdrowotnych (ryzyko zapalenia prostaty) musi obowiązkowo odbyć stosunek lub masturbować się i to minimum co drugi dzień – co poradzisz, nic nie poradzisz, lajf is brutal a zdrowie najważniejsze. Na szczęście może liczyć na pomocne dłonie swoich przyjaciół. Z minusów swojej budowy wymienia jedynie problem z bielizną, ciężko ich tam ułożyć. I po minusach…

Szczęśliwy człowiek po prostu, dumny z tego, jak wygląda. Tej akceptacji swojego wyglądu i my możemy się od niego nauczyć.

Jeżeli jesteście mocniej zainteresowane tym panem, urzekła Was jego historia, to informuje, iż wydał on książkę, w, której opisuje swoje życie. W filmie porno go nie zobaczycie, podobno za małe zarobki (chociaż widziałam gdzieś trailer filmu dla dorosłych, gdzie pan z podwójnym penisem spotyka panią z podwójną para piersi, ale to chyba nie był nasz bohater). Uf…rozbolała mnie wyobraźnia przy pisaniu tego tekstu, fotki Double Dicka (oprócz twarzy-wiadomo prywatność rzecz święta) bez problemu zobaczycie w internecie, miłego oglądania, drogie panie!

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>