Główne menu

Ogólnopolski 33. Rozwojowy Festiwal dla Kobiet PROGRESSteron marzec-kwiecień 2016

Ile razy zrezygnowałaś z kursu nurkowania, szalonej przygody czy lotu do Australii, bo się bałaś? Ile razy coś powstrzymało Cię przed realizacją marzenia Twojego życia? I nie ma znaczenia, czy masz 25 czy 65 lat! To dobry wiek, aby odważyć się na więcej! Niemożliwe staje się możliwe, gdy się na to zdecydujesz.

Rozwojowy Festiwal dla Kobiet PROGRESSteron – od 13 lat największe przedsięwzięcie związane z rozwojem osobistym kobiet w Polsce –kolejny raz stworzy przestrzeń do spotkania setek kobiet, do inspiracji i rozwoju w najważniejszych aspektach życia współczesnej kobiety. Wiosną Dojrzewalnia Róż oraz lokalni organizatorzy Festiwalu zapraszają do udziału w 300 warsztatach i wykładach w całej Polsce. Przewidujemy udział ponad 1 000 kobiet.

Festiwal to wysoka jakość zajęć, sprawdzone metody rozwojowe i wiele nowości, wszystkie zajęcia pogrupowane są w następujące dziedziny:

  • poznaj siebie – miłość w 21.wieku – komunikacja przyszłości – slow&flow – mogę więcej – ciało i seks –
  • niezbędnik kobiety przedsiębiorczej – ja w cyfrowym świecie – wolne dzieci, szczęśliwi rodzice – kobiety dla lepszego świata – DIY z pasji tworzenia

Dodatkowo, w tej edycji organizujemy kampanię „#ta jedna rzecz, która robi największą różnicę”. Jakie działanie, praktyka, mała zmiana wprowadzona w życie spowoduje diametralną zmianę na lepsze? W ramach kampanii w całej Polsce odbędą się warsztaty w temacie #ta jedna rzecz, dzięki którym uczestniczki nauczą się, jak wprowadzić tę jedną rzecz, która może wiele zmienić w różnych obszarach ich życia. W ramach kampanii Organizatorzy zaprosili trenerów i pasjonatów rozwoju do wypowiedzi na temat osobistych efektów wprowadzenia w życie powyższej, praktycznej filozofii – kampania toczy się na blogu Festiwalu PROGRESSteron (www.progressteron.pl) oraz na profilu FB Dojrzewalni Róż.

Terminy PROGRESSteronu:

TRÓJMIASTO 4-6 marca
POZNAŃ 11-13 marca
ŁÓDŹ 11-13 marca
WARSZAWA 19-20 marca oraz 2-3 kwietnia

W programie wiosennego Festiwalu PROGRESSteron m.in.:
• W Labiryncie Emocji Czyli o Poszukiwaniu Wewnętrznej Równowagi.
• Miasto Kobiety – Najpiękniejsza Opowieść Twojego Życia
• W Poszukiwaniu Spełnienia Czyli Jak Budować Zdrowe Poczucie Własnej Wartości
• #tajednarzecz – dobra zmiana! Zainspiruj się do dobrych zmian – zostań swoim własnym coachem
• singLOVE! Znajdź odpowiedniego partnera, stwórz trwały związek i pozostań sobą!
• Slow DOWN / Zwolnij – dla siebie!
• Zdobądź WYMARZONĄ pracę – 3 rzeczy, by zdobyć zaproszenia na rozmowy kwalifikacyjne w przyszłym tygodniu
• Eco design, czyli recykling jako ćwiczenie kreatywności
• Action Learning: Zmiana nawyków żywieniowych
• Porażki są ważne i pomagają odnieść sukces!

Zajęcia poprowadzą najlepsi trenerzy i coachowie w Polsce, specjaliści w swoich dziedzinach.
Dojrzewalnia Róż zaprasza wszystkie kobiety, które poszukują drogi do siebie i sposobu na to, aby świadomie tworzyć swoje życie, wpływać na nie, tańczyć z nim, wzrastając i dojrzewając.

Doświadcz tej niezwykłej wspólnoty i energii, jaka powstaje, gdy spotykają się kobiety i mogą razem robić coś, co je cieszy, bawi, zmienia!

Program i rezerwacja miejsc na stronie: www.progressteron.pl

Oto opinie uczestniczek poprzednich edycji Festiwalu:

– Festiwal dał mi przekonanie, że nigdy nie jest za późno na to, aby rozpocząć realizację swoich dawnych marzeń.
– Z zadowoleniem wzięłam udział i zamierzam znowu przyjechać. Nawet namówię kilka osób, chociaż może być ciężko, bo już teraz kilka osób spośród moich znajomych uznało, że jestem całkowicie niepoważna (babcia grająca na bębnach czy tańcząca tańce afrykańskie niektórym wydaje się śmieszna. A co mi tam!)

– Niesamowita dawka dobrej energii. Olbrzymi impuls do zajrzenia w głąb siebie, odkrycia własnych potrzeb i zawalczenia o nie. Dwa magiczne dni podczas, których odzyskałam wiarę w siebie i w ludzi.

– Jedno jest pewne – że obudziłam się na nowo… Rozprostowałam zdrętwiałe: serce, duszę, umysł, które dotychczas jakoś tak byle jak powłóczyły nogami i … czuję życie z wszystkimi jego rytmami. Czuję, że zaczynam żyć na nowo (…)

– Chciałabym, żeby już zawsze był, żeby w ogóle był. Po dniu spędzonym na festiwalu tak się odprężyłam, że dosłownie zapomniałam o wszystkim, że mam dzieci, rodzinę, pracę, mnóstwo obowiązków, z którymi nie radzę sobie, bo jest ich za dużo. (…)

ORGANIZATORZY:
Festiwal PROGRESSteron Warszawa
Ewa Sawicka: warszawa@dojrzewalnia.pl tel. 535 498 308
Festiwal PROGRESSteron Poznań
Ania Szulczewska: poznan@dojrzewalnia.pl tel. 727 919 394
Festiwal PROGRESSteron Trójmiasto
Ania Koprowska : trojmiasto@dojrzewalnia.pl tel. 669 769 696 lub Kasia Jewstafiew-Mierzejewska tel. 604 754 219
Festiwal PROGRESSteron Łódź
Sylwia Rogala-Marciniak: lodz@dojrzewalnia.pl tel. 508 098 116

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>